בלוגכיצד המקצועיות של מדריכי פריפלייט עומדת לעבור גם אליכם?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/01/פריפלייט.jpg

כל מי שמעוניין להפוך למטיס רחפן מקצועי יודע שהוא חייב לעבור קורס או הכשרה שיוכלו להפוך אותו לבעל ידע, כלים ורישיון לעסוק בתחום. אנחנו בבית הספר פריפלייט מציעים מגוון קורסים שיוכלו להכשיר אתכם להפוך למטיסים מהשורה הראשונה, שיודעים את כל החוקים, מחזיקים בכל המיומנויות ופשוט מצליחים להטיס רחפנים בלי שום בעיה. היום נספר לכם כיצד המקצועיות של מדריכי פריפלייט עומדת לעבור גם אליכם, ותאמינו לנו – זה הרבה יותר פשוט ממה שאולי חשבתם.

פריפלייט ומקצועיות – מילים נרדפות אחת לשניה

אם תשאלו את כל הבוגרים שכבר עברו אצלנו, תגלו שיש דבר אחד שמשותף לכולם – הם כולם הגיעו לכאן במטרה לספוג מקצועיות, וקיבלו מאיתנו אפילו יותר ממה שהם תיארו לעצמם. אצלנו בפריפלייט המקצועיות היא המילה שמובילה את העשייה שלנו, והיא מקבלת ביטוי בכל קורס או מפגש אנושי אצלנו.

אנחנו בפריפלייט מציעים לכם לא פחות מ-6 מסלולי לימוד שיאפשרו לכם ללמוד את כל הכלים שלהם אתם זקוקים על מנת להטיס רחפנים בצורה מקצועית. בין היתר, תוכלו לעבור אצלנו קורסי תיאוריה להרחבת הידע וללא קבלת רישיון להטסת רחפן, וכמובן גם מגוון קורסים שמשלבים בין תיאוריה לפרקטיקה עבור רחפנים במשקלים שונים – עד 4 ק"ג, עד 25 ק"ג, עד 2,000 ק"ג ועוד.

ככה אנחנו משרישים את הידע שלנו אצל התלמידים

אל פריפלייט מגיעים בוגרי יחידות חיל האוויר השונות בצבא ההגנה לישראל, ומדריכים שהתנסו לא פעם בהטסה ובעולם הרחפנים. העיקרון הזה שאותו חרטנו על דגלנו הוא להביא אלינו רק את האנשים הטובים ביותר, שיכולים להנחיל את הידע שלהם אצל הדורות הבאים שמגיעים להכשרות אצלנו.

ברגע שאנחנו שומרים על רמת מקצועיות שכזו, לכם פשוט נשאר לדבר איתנו, להירשם לאחד מהקורסים שלנו ולהגיע ליהנות מכל הדברים הטובים שאנחנו מציעים לכם.

חובבים או מקצוענים – מקומכם איתנו!

בין אם אתם רוצים להעשיר את הידע שלכם ובין אם אתם רוצים לקבל רישיון רחפן לעיסוק מסחרי ומקצועי בתחום – אנחנו מחכים כבר לדבר איתכם ולהתקדם ביחד איתכם אל העתיד!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better