בלוגאיך אפשר להרוויח כסף באמצעות רישיון לרחפן?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2022/05/aerial-drone-view-council-square-decorated-christmas-brasov-romania.jpg

אחד המנועים החזקים ביותר שקיימים בעולם הוא הכסף. הכסף נחשב למשאב שאחריו כולם רודפים, קמים בשבילו בכל בוקר למקום העבודה, ומחכים לראות אותו מפורט בתלוש השכר בסוף כל חודש. אנשים רבים מנסים לשלב בין הרווח הכספי לבין הנאה מהדרך, ואין ספק שתחום הטסת הרחפנים יכול לספק להם את השילוב המושלם הזה בקלות. היום נספר לכם איך תוכלו להרוויח כסף באמצעות רישיון לרחפן, ועל הדרך להצליח ליהנות בכל יום מחדש!

רישיון לרחפן – מה הוא נותן?

אנשים רבים נהנים מהטסת רחפנים. אין ספק שמדובר על פעולה שמביאה איתה לא מעט סיפוק, עובדת על מגוון כישורים אישיים ומספקת תוצרים מרהיבים. אותם אנשים שעוסקים בהטסת רחפנים בצורה חובבת בוחרים הרבה פעמים להפוך את התחביב למקצוע באמצעות רישיון לרחפן.

באמצעות רישיון לרחפן ניתן להתחיל לספק שירותים מסחריים שונים באמצעות הטסת הרחפן. בין השירותים האלו ניתן למצוא שירותי צילום בתחום האירועים לדוגמה, שירותי מדידות שטח בתחום האדריכלות, שירותי ריסוס בתחום החקלאי ועוד. מכאן אפשר להבין שאנשים שמחזיקים ברישיון לרחפן יכולים להתחיל להרוויח כסף מהדבר שאות והם הכי אוהבים לעשות – להטיס רחפנים.

למה צריך רישיון לרחפן?

לא מעט מטיסי רחפנים מרגישים שהם שולטים ברחפן במאת האחוזים, ושעצם השליטה הזו היא מספיקה על מנת להטיס רחפנים גם בצורה מסחרית. אז בראש ובראשונה מדובר כאן על עבירה על החוק, משום שהוא אינו מאפשר לאנשים שאינם מחזיקים ברישיון לרחפן לעסוק בהטסת רחפנים בצורה מסחרית. מעבר לזה, רישיון לרחפן ניתן בסוף קורס מקצועי שמועבר על ידי מדריכי הטסה, ולכן הוא מביא איתו לצד תעודה רשמית גם המון ידע, התמקצעות וניסיון בשטח.

איפה אפשר לקבל רישיון לרחפן?

אנחנו בבית הספר פריפלייט גאים להציג בפניכם מסלולים שונים של הטסת רחפנים במטרה לקבל רישיון לרחפן. במעבר מוצלח של הקורס תוכלו לקבל את הרישיון ולהתחיל להטיס בצורה מסחרית, וכמובן לצאת לדרך כשאתם מצוידים בידע המקצועי ביותר, ולאחר שצברתם את כל שעות ההטסה הדרושות כדי להשתפשף בתחום ולהתמקצע בו. פנו אלינו עוד היום!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better