בלוגאיך לבחור קורס רחפנים שיתאים לכם?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2022/03/man-holding-drone-isolated-white-background-showing-lifting-finger.jpg

תחום הרחפנים הוא אחד התחומים הענפים והנרחבים ביותר בארץ בפרט ובעולם בכלל. אין ספק שמדובר על תחום שמהרגע שהוא נכנס לעולם הוא כבש אותו ברגע, הודות ליכולות הנהדרות שלו, לזוויות הצילום שוברות השגרה, ולכיף שבהתעסקות עם הרחפן עצמו. היות והרחפנים פתחו ערוצים שונים, יעילים ויצירתיים יותר לתחומים רבים כמו צילום, אדריכלות, חקלאות ועוד, אנשים רבים יותר ויותר רוצים להפוך את התחביב שלהם למקצוע, ולהפוך למטיסים מקצועיים. היום נסביר לכם איך לבחור קורס רחפנים שיתאים לכם, ותאמינו לנו – מדובר על משימה הרבה יותר פשוטה ממה שנדמה לכם.

בחירת קורס רחפנים לפי גודל הרחפן

אחת הקטגוריות הברורות לבחירת קורס רחפנים עוסקת בגודל הרחפן שלכם. קורס רחפנים מתחלק מראש לפי קטגוריות של משקל, כך שקורס רחפנים עד 4 ק"ג וקורס רחפנים עד 2,000 ק"ג, לדוגמה, לא יהיו אותם הקורסים בשום צורה ואופן. לכן, כבר מעצם קטגוריית המשקל אתם יכולים לסווג לעצמכם מה הקורס המתאים לכם ביותר.

בחירת קורס רחפנים לפי הצורך

הצורך שלכם גם הוא יכול לעמוד בתור גורם משפיע על קורס רחפנים שבו תבחרו. אם הצורך שלכם הוא להעמיק את הידע שלכם כדי שתוכלו להמשיך להטיס רחפנים בצורה חובבנית – אתם בהחלט יכולים להסתפק בקורס רחפנים שעוסק רק במישור התיאורטי.

לעומת זאת, אם אתם מעוניינים להטיס רחפנים בצורה מקצועית ולהפוך את התחביב למקצוע – קורס רחפנים מקצועי שמשלב בין המישור התיאורטי לבין המישור המעשי הוא בהחלט מתאים לכם, ואף נחוץ כדי שתוכלו לקבל רישיון רשמי להטסת רחפנים.

מקצועיותו של קורס רחפנים תלוי במקום שבו תעשו אותו

קריטריון נוסף שחשוב לקחת בחשבון בדרך ללקיחת חלק בקורס רחפנים הוא בית הספר שבו תבצעו את הקורס. היום קיימים לא מעט מוסדות שיציעו לכם לקחת חלק בקורס רחפנים, אך לא כולם מקצועיים ואיכותיים באותה הרמה.

אנחנו בפריפלייט, בית הספר למקצועות ההטסה, מזמינים אתכם להשתלב באחד מבין ששת הסוגים השונים שלנו לקורס רחפנים, בהתאם לצורך האישי שלכם ובהתאם לגודל הרחפן שלכם. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בדרך להשתלבות בקורס!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better