בלוגאילו חוקים להטסת רחפנים צריך להכיר?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/05/man-operating-drone-flying-hovering-by-remote-control-nature_230311-19388.jpeg

הטסת רחפנים היא תחום שיותר ויותר אנשים מצטרפים אליו ככל שעוברות השנים, פשוט כי הם טומנים בחובם יכולות מדהימות של צילום, מדידות ועוד. בין אם אתם מטיסים רחפנים בשעות הפנאי ולכיף ובין אם אתם מטיסים רחפנים לצרכים מסחריים, חוקים להטסת רחפנים הם דבר שבשום פנים ואופן לא תוכלו לפסוח עליו. אם גם אתם מגיעים מהתחום ועושים את צעדיכם הראשונים בו, הנה כמה חוקים להטסת רחפנים שחובה עליכם להכיר.

חוקים להטסת רחפנים – דברים שאסור לעשות

באופן עקרוני, חוקים להטסת רחפנים מתחלקים לשני חלקים: דברים שאותם צריך לעשות, ודברים שאותם אסור לעשות. בואו נתחיל מכמה דברים שאותם אסור לעשות, על מנת שאלו יהוו עבורנו נקודת מוצא להמשך. אם כן, הדבר הראשון שאותו אסור לעשות הוא להטיס את הרחפן באיזורים של שדות תעופה או על יד מטוסים שנמצאים באוויר.

הדבר השני שאותו אסור לעשות הוא להטיס רחפנים בקרבת אנשים. הדבר עלול להציב אותם בפני סיכון ממשי, ועל כן אין לעשות זאת. דבר נוסף שאותו אסור לעשות הוא להטיס רחפנים באיזורי מגורים ומבנים ציבוריים.

דברים שצריך לעשות במסגרת חוקים להטסת רחפנים

הדברים שאותם צריך לעשות הוא להטיס את הרחפן בגובה של עד 50 מ' מקסימום מעל האדמה, לשמור על מרחק של מינימום 2 ק"מ משדות תעופה בזמן הטסת הרחפן, לשמור על קשר עין עם הרחפן לאורך כל זמן ההטסה וכמובן להקפיד על הטסה ששומרת על כלל המגבלות והחוקים השונים.

חוקים להטסת רחפנים – מה קורה אם לא מקפידים עליהם?

ממש כמו חוקים ששייכים לתחומים אחרים, גם חוקים להטסת רחפנים הם חוקים שבאים במטרה לתת מסגרת לכל תחום ההטסה. במידה ומטיס רחפנים חורג מהחוקים הקבועים ואינו מקפיד עליהם, רשיון ההטסה שלו עלול להישלל, במקביל לכך שהוא מעמיד את הסביבה בפני סיכון שעלול לגרום לנזקים חמורים.

פריפלייט – בואו ללמוד חוקים להטסת רחפנים

אנחנו בבית הספר פריפלייט נשמח להכשיר אתכם להטסת רחפנים בצורה מקצועית ואיכותית, עם קורסי תיאוריה שונים וקורסים משולבי תיאוריה ופרקטיקה. צרו איתנו קשר ונשמח לפגוש גם אתכם בקורס הקרוב.

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better