בלוגאיפה אפשר ללמוד חוקי הטסת רחפן?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2023/02/drone-nature-close-up-view.jpg

חוקי הטסת רחפן הם חוקים שנקבעו במטרה לשמור על בטיחותם של כל מטיסי הרחפנים, הציבור ויתר כלי התעופה שבשמיים. הם מכילים איסורים והגבלות שנועדו לשמור על שימוש זהיר בכלים המתקדמים האלו, באופן שיבטיח צמצום של תאונות ונזקים. החוקים האלו נאכפים בין היתר על ידי המשטרה ורשות התעופה האזרחית. דוגמה של חוקי הטסת רחפן יכולה להיות החוק שאוסר על מטיסי רחפנים להטיס רחפנים מעל שטחים צבאיים סגורים, או החוק שמחייב את המטיס להיות בקשר עין רציף עם הרחפן בכל שלבי ההטסה.

למה בכלל צריך ללמוד אותם?

הסיבה שצריך ללמוד מהם חוקי הטסת רחפן, אילו סעיפים הם כוללים ומה דינם של המפרים אותם, היא דומה מאוד לסיבה שבגינה אנו לומדים תיאוריה ונהיגה לפני שאנו מקבלים רישיון. מדובר על כלי רב עוצמה שאנו יכולים בשימוש לא נכון, לגרום לנזק רב בעזרתו. לכן, כדי שתהיה שפה משותפת בין כל הגורמים, וכל אחד ירגיש בטוח ליהנות ממה שיש לתחום הרחפנים להציע, חשוב ללמוד את חוקי ההטסה. למשל – במקרי חירום או באירועים ביטחוניים – אסור להטיס רחפנים כדי לא לשבש את הפעילות הביטחונית או לסכן עוד יותר אזרחים.

איפה לומדים חוקי הטסת רחפן?

חוקי הטסת רחפן מופיעים במספר מקומות ברחבי הרשת, אך לפני שאתם צוללים פנימה, ודאו שמדובר על מקור מידע מהימן ומעודכן. בנוסף, במסגרת קורסי הטסה מקצועיים בבתי הספר המורשים להטסת רחפנים, נלמדים חוקי הטסת רחפן כחלק מתוכנית הלימודים המחייבת. גם אם אתם מטיסים בשביל הכיף, מומלץ לקרוא עוד על הנושא כדי לשמור על הבטיחות.

מי חייב ללמוד חוקי הטסת רחפן?

כל תלמיד בבתי הספר להטסה מחויב ללמוד חוקי הטסת רחפן ולהיבחן עליהם כדי לעבור בהצלחה את הקורס. ללא מעבר מוצלח של הבחינה בתום הלימודים, המשתתפים לא יוכלו לקבל רישיון להטסת רחפן לצרכים מסחריים. החוק קובע שכדי לעסוק בהטסת רחפנים באופן מסחרי יש להוציא רישיון הטסת רחפן ועל כן חוקי הטסת רחפן זהו נושא חובה עבור כל המעוניין הרישיון שכזה.

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better