בלוגאיפה ניתן להשיג מפת הטסת רחפנים ולהשתמש בה בזמן ההטסה?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2022/10/aerial-landscape-countryside-winding-small-river-stream-green-field-top-view-meadow.jpg

הטסת רחפנים היא אחת מהפעולות האהובות ביותר בארץ. יותר ויותר אנשים נהנים מלהטיס את הרחפנים שלהם בכל מיני מקומות בארץ, ולהשיג תמונות יפהפיות מזוויות חדשות ומחמיאות – בין אם של חופי הים, של שמורות הטבע ועוד. כמובן שעל מנת להטיס את הרחפנים בצורה בטוחה יש צורך בהימצאות בחוקי הטסת הרחפנים, אך לא רק בהם – אלא גם להיעזר במפת הטסת רחפנים שמצביעה בדיוק על המקומות שבהם מותר להטיס ובאלו שבהם הטסת רחפנים היא אסורה לחלוטין. אז איפה אפשר למצוא מפת הטסת רחפנים שתוכל לעזור לכם להתמצא בשטח ולהבין בדיוק מה מותר ומה אסור?

מפת הטסת רחפנים – כך תמצאו אותה

כל מי שמטיס רחפנים, בין אם בצורה אישית ובין אם בצורה מקצועית, חייב לדעת שאיזורי ההטסה בארץ הם מוגבלים ביותר. כחלק מחוקי ההטסה וכמפורט במפת הטסת רחפנים, תצטרכו להטיס את הרחפנים במרחקים מסוימים משכונות מגורים או מהתקהלויות ציבוריות, כמו גם משדות תעופה, ולשמור על מרחקי הטסה כקבוע בחוק וגבהים ברורים וסדורים.

על מנת למצוא מפת הטסת רחפנים תצטרכו להיכנס לאתר האינטרנט של רשות התעופה האזרחית, כמו גם באתר האינטרנט של הארגון הישראלי לרב להב. המפה מפורטת בצורה ברורה ביותר, מסומנת בצבעים ספציפיים ומאפשרת לכם ללמוד בדיוק איפה מותר להטיס ואיפה אסור.

מה קורה למי שחורג מהאיזורים המסומנים במפת הטסת רחפנים כמותרים להטסה?

אנשים שמטיסים רחפנים ואינם נעזרים במפת הטסת רחפנים מסתכנים מאוד הן במישור הכלכלי והן במישור התעסוקתי שלהם. במישור הכלכלי ניתן כמובן לספוג קנסות גדולים ביותר עבור הטסת רחפנים באיזורים האסורים, ואילו במישור התעסוקתי ניתן לשלול את רישיון הטסת הרחפנים שלכם אם תתפסו מטיסים באיזורים אסורים. כמו כן, קיים סיכון גדול לפגיעה ממשית ברכוש וכן בחי אדם בהטסת רחפנים באיזורים חריגים, ולכן אין לבצע אותה בשום אופן.

ללמוד את מפת הטסת רחפנים כמו שצריך

נשמח לפגוש אתכם אצלנו בבית הספר למקצועות ההטסה פריפלייט על מנת ללמד אתכם בדיוק מה מותר ומה אסור, כיצד לקרוא את מפת הטסת רחפנים ולצאת להטסה בטוחה.

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better