בלוגבמה רישיון לרחפן שונה מרישיון לרכב?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2022/06/man-operating-drone-flying-hovering-by-remote-control-nature-1.jpg

מרבית האנשים שחיים בארץ בפרט ובעולם בכלל בוחרים בשלב כזה או אחר בחייהם לגשת ללימודים בדרך לקבלת רישיון לרכב. רישיון לרכב מהווה דרך מצוינת לצאת לעצמאות, מבלי להיות תלוים בתחבורה ציבורית על כלל סוגיה, ולהיות מסוגלים להגיע ממקום למקום על ידי נהיגה בטוחה בכבישים. בשנים האחרונות ניתן להבחין בלא מעט אנשים שמוציאים רישיון לרחפן, ומדובר כאן על מגמה שרק הולכת ועולה. אז מה ההבדל בין שני סוגי הרשיונות ולאיזה תחום כל אחד מהם פונה? בואו נבדוק יחד.

רישיון לרחפן – קשור לתחום עיסוק ספציפי

באופן כללי המילה "רישיון" נקשרת מאז ומתמיד לתחום הרכב, אולם מהרגע שבו רישיון לרחפן נכנס לתמונה כרישיון שאלפי אנשים מחזיקים בו או מעוניינים להחזיק בו – הקשר הישיר הזה הולך ונסדק. רישיון לרחפן הוא רישיון שקשור לתחום עיסוק ספציפי – תחום הטסת הרחפנים, ומי שמגיע מהתחום הזה ומעוניין להפוך את התחביב למקצוע חייב להחזיק בו. זאת להבדיל מרישיון לרכב, שהוא רישיון שפונה לאנשים רבים שמעוניינים לנסוע על הרכב כחוק.

אותו העיקרון – תחומי לימוד שונים

אז גם רישיון לרחפן וגם רישיון לרכב מתבססים פחות או יותר על אותם העקרונות – שניהם דורשים לימודים תיאורטיים במקביל ללימודים מעשיים, שניהם דורשים הכרה מוחלטת של החוקים בתחום – אחד של חוקי הנהיגה והתעבורה והשני של חוקי ההטסה, וכמובן ששניהם דורשים מעבר מוצלח של מבחנים שמעיד על הידע הנרכש של הניגשים לרישיון.

בנוסף, ממש כמו שרישיון לרכב הוא דבר שכדאי לקבל אחרי לימודים אצל מורים מקצועיים לנהיגה, כך גם כדי לקבל רישיון לרחפן מומלץ ללמוד ראשית אצל טובי אנשי המקצוע מתחום הטסת הרחפנים, ולא להתפשר עליהם.

פריפלייט – ככה מקבלים רישיון לרחפן היום

אנחנו בבית הספר פריפלייט למקצועות ההטסה שמחים לפתוח בפניכם את שערי בית הספר שלנו, שמאחוריהם נמצאים לא פחות מששה סוגים שונים של קורסים לקבלת רישיון לרחפן. כל קורס פונה למשקלים אחרים של רחפנים, ואת כולם מדריכים טובי המדריכים, רובם ככולם יוצאי יחידות חיל האוויר.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולהירשם לקורס שמעניין אתכם!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better