בלוגהאם גם חובבנים זקוקים לאישור הטסת רחפן?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/06/flying-drone-shooting-parked-electric-car-nature.jpg

אם גם אתם אוהבים לקחת חלק בעולם הרחפנים, להטיס אותם ולצלם באמצעותם תמונות, אתם בוודאי מכירים את החוקים השונים שעליהם אתם צריכים להקפיד בזמן הטיסה. אנחנו רק יכולים להניח ולקוות שאתם אכן מקפידים על החוקים האלו, אבל אם אתם משאירים את הטסת הרחפנים במסגרת חובבנית בלבד, אתם בוודאי שואלים את עצמכם האם אתם צריכים אישור הטסת רחפן על מנת להמשיך ולעסוק בפעילות הזאת. אנחנו כאן עם התשובה שאתם כל כך רוצים לקבל, אז בואו נמשיך יחד ונגלה אותה.

אישור הטסת רחפן – מה הכוונה כאן בעצם?

יש לא מעט דברים בחיים שעל מנת לבצע אותם אתם צריכים אישור, כמו אישור בנייה, אישור לנסיעה ברכב, אישור ליציאה בשעה מוקדמת מהעבודה ועוד. לעומתם, יש דברים שאתם יכולים לעשות ללא כל אישור, כמו להיכנס לסופר מרקט ולערוך את הקניות שלכם וכו'. אז איפה נופל ההבדל בין הפעולות שמצריכות אישור לבין אלו שלו? ובכן, אלו שמצריכות אישור, הן פעולות שעל מנת לבצע אותם בהצלחה אתם צריכים להיות מקצוענים, ולרכוש ידע רלוונטי לעניין.

בכל הנוגע לעולם הרחפנים, אוכלוסיית המטיסים מתפצלת לשני חלקים – החלק הראשון הוא המטיסים המקצוענים, ואילו החלק השני הוא המטיסים החובבנים. רק אחד מהם אכן צריך אישור הטסת רחפן, שבעצם מסמיך אותו לעשות את פעילות הטסת הרחפנים לטובת צרכים מסחריים.

אישור הטסת רחפן – אך ורק למקצוענים

אותם מקצוענים, שמשתמשים ברחפן לטובת צילום אירועים, השקיית שטחים חקלאיים, ביצוע מדידות בשטח ועוד, הם אנשים שחייבים אישור הטסת רחפן לטובת העיסוק במקצוע. לעומת זאת, אם אתם מטיסים את הרחפן בשעות הפנאי שלכם ולצרכי כיף בלבד, אין כל צורך שתצטיידו באישור הטסת רחפן מכל סוג שהוא.

מקצוענים? זה בשבילכם!

אם אתם שייכים למטיסי הרחפנים מהסוג המקצועי, אתם בהחלט זקוקים לאישור שכזה. אצלנו בפריפלייט תוכלו לבחור בין שלושה קורסים שונים שיעניקו לכם אישור הטסת רחפן, בהתאם לגודל הרחפן ולשעות הטיסה שאותן אתם צריכים לצבור. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נוכל להמליץ לכם על המסלול המתאים לכם ביותר.

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better