בלוגהאם כדי להטיס רחפנים בישראל יש צורך ברישיון?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2022/10/man-manages-quadrocopters-remote-control-drone-hands-men-unmanned-aerial-vehicle.jpg

מדינת ישראל מלאה ברחפנים, זוהי עובדה שכבר ממש לא חדשה כאן בשטח. אם רק תרימו את העיניים לשמיים תגלו עשרות רחפנים, במיוחד באיזורים שיש בהם נופים מרשימים שניתן לצלם. יותר ויותר אנשים מתעניינים בהטסת רחפנים ומעוניינים לקחת בה חלק, ובהתאם נשאלת השאלה האם כדי להטיס רחפנים בישראל יש צורך בהחזקת רישיון. ובכן, היום אנחנו כאן עם התשובות שיוכלו לעזור גם לכם להבין את הנושא רגע לפני שאתם רצים לרכוש את הרחפן שלכם, אז בואו נתחיל.

להטיס רחפנים בישראל – הכל תלוי במהות

כדי להתחיל לדבר על הנושא הזה נצטרך להבין איך בדיוק עובד נושא הטסת הרחפנים בישראל. ובכן, הנושא הזה מתחלק לשני חלקים – האחד הטסת רחפנים בישראל במישור התחביבי, והשני הטסת רחפנים בישראל במישור המקצועי. המהות של הטסת רחפנים בישראל היא זו שתקבע האם אתם מחויבים להחזיק ברישיון או לא. אז איך זה קורה בפועל?

ובכן, אם אתם מטיסים רחפנים בישראל לצרכי תחביב ופנאי – הרישיון לא צריך להיות מנת חלקכם ותוכלו לעשות זאת בכל רגע שתרצו בו. לעומת זאת, אתם אתם מטיסים בצורה מסחרית ודורשים תשלום עבור ההטסה המקצועית שלכם – אתם בהחלט נדרשים בהחזקת רישיון.

רחפנים בישראל – איך משיגים רישיון להטסה שלהם?

היום על מנת לקבל רישיון להטסת רחפנים בישראל תצטרכו לעבור קורס ברור ומעמיק שכולל הן את המישור התיאורטי, שבו תלמדו מבואות ורקע לרחפנים, המבנה שלהם, חוקי ההטסה ועוד, והן את המישור המעשי שכולל צבירת שעות הטסה ולמידת סודות ההטסה בפועל. כמובן שכל קורס נועד לגודל אחר של רחפן ומביא איתו אופי קצת שונה של לימודים, אולם בבסיסם של כל הקורסים עומדים אותם העקרונות, וכמובן שתצטרכו גם לעמוד במגוון מבחנים לאורך הדרך כדי להוכיח את הכישורים שלכם. רק בסופו של ההליך תוכלו לקבל את הרישיון הדרוש לכם להטסה מקצועית.

פריפלייט – בואו לעבור אצלנו את הקורס

אנחנו בבית הספר פריפלייט למקצועות ההטסה נשמח לפגוש אתכם אצלנו על מנת להעביר אתכם קורס מקצועי בדרך לרישיון המיוחל!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better