בלוגהאם כל מטיס רחפן זקוק לרישיון מטיס רחפן?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/03/רשיון-מטיס-רחפן-1.jpg

 

מטיס רחפן 1

עולם הרחפנים הוא אחד העולמות הכי מסקרנים היום בתחום התעופה. הרחפנים משמשים היום מגוון אנשי מקצוע לביצוע מגוון פעולות, וכן לא מעט אנשים פרטיים שמטיסים את הרחפן לצרכי הנאה וכיף. כאשר מדברים על רישיון מטיס רחפן, כדאי להבין האם מדובר על משהו שמתייחס לכל מי שעושה שימוש ברחפן, או רק לאוכלוסייה ספציפית מתוך המטיסים. בשביל שתוכלו לקבל מענה על השאלה הזו בדיוק – הכנו לכם את המאמר הקרוב.

רישיון מטיס רחפן – איך הוא עוזר ולמי?

מי שעוסק בהטסת רחפנים בשעות הפנאי שלו ולצורך סיפוק הצרכים הפרטיים שלו, אינו זקוק לרישיון מטיס רחפן. כל מטיס רחפן צריך להכיר אמנם את חוקי ההטסה ואת אופן ההטסה, אולם רישיון מטיס רחפן הוא סיפור אחר לחלוטין.

מי שזקוק לרישיון מטיס רחפן הם אנשים שעוסקים בהטסת הרחפנים באופן מסחרי. בין אם מדובר על צלמי אירועים שעושים שימוש ברחפן לצורך צילום מזווית עליונה, על חקלאים שנעזרים ברחפן על מנת לרסס את השדות החקלאיים שלהם בצורה כמה שיותר מהירה, מדויקת ומדודה, או על אדריכלים שעושים שימוש ברחפן לצרכי מדידות – כל אלו יצטרכו רישיון מטיס רחפן, שיהפוך את העיסוק שלהם לחוקי.

כיצד ניתן להשיג רישיון מטיס רחפן בצורה המהירה ביותר?

על מנת לקבל רישיון מטיס רחפן, תצטרכו לעבור קורס ייעודי שמשלב בין תיאוריה לפרקטיקה. הקורס ילמד אתכם את כל הבסיס התיאורטי שלו אתם זקוקים, כולל חוקי ההטסה, חלקי הרחפן, שימוש ברחפן ועוד, ולצד הבסיס התיאורטי תוכלו לקבל גם את הכלים המעשיים להטסת הרחפן – צבירת שעות טיסה, לימוד בפועל ועוד.

בית הספר פריפלייט – בואו אלינו ותוכלו לקבל רישיון מטיס רחפן בקרוב

אנחנו בבית הספר למקצועות ההטסה "פריפלייט" מציעים לכם מגוון מסלולים וקורסים לקבלת רישיון מטיס רחפן. בין אם אתם מטיסים רחפנים עד 4 ק"ג, עד 25 ק"ג או של עד 2,000 ק"ג – אצלנו תוכלו לרכוש את כל הכלים הרלוונטים שאיתם תוכלו לצאת לדרך המקצועית והמסחרית שלכם. צרו איתנו קשר עוד היום במספר הטלפון 054-56-56-521 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא.

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better