בלוגהאם כל מטיס רחפנים הוא גם צלם במקצועו?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2022/10/man-holding-drone-with-his-hand-before-flying-it-through-sky.jpg

יותר ויותר אנשים במדינת ישראל מחוצה לה מסתובבים היום בגאון עם הטייטל של מטיס רחפנים. אין ספק שתחום הטסת הרחפנים הוא אחד מהאהובים ביותר בארץ ובעולם, והוא שינה לחלוטין תעשיות שלמות כמו תעשיית החקלאות, הצילום, האדריכלות ועוד. אם גם אתם מתעניינים בתחום ונושאים עמכם את הטייטל של מטיס רחפנים, או שואפים להגיע אליו יום אחד, אתם צריכים גם לדעת האם כל מטיס רחפנים הוא גם צלם במקצועו – ולשם כך בדיוק הכנו לכם את הכתבה הבאה.

מטיס רחפנים – לא בהכרח צלם

אז בתור התחלה נפתח עם העובדה הבאה והחשובה – לא כל מטיס רחפנים הוא גם צלם במקצועו. זה נכון שרחפנים רבים נושאים עמם מצלמות היום, אולם לא כולם נושאים עמם מצלמות וגם כשכן – לא בטוח שיהיה להן שימוש מקצועי כל כך. לצורך הדוגמה, צלם של אירועים וחתונות לדוגמה שעושה שימוש ברחפן הוא בהחלט צלם, והתוצרים שיתקבלו מצילום הרחפן שלו צריכים להיות מקצועיים ביותר. לעומת זאת, מטיס רחפנים שתפקידו להשקות שטחים חקלאיים אינו בהכרח צלם, ואינו חייב להחזיק בכישורים הללו.

ההבדל בין מטיס רחפנים שהוא גם צלם לבין מטיס רחפנים שאינו צלם

אז על פניו ההבדל בין מטיס רחפנים צלם לבין מטיס רחפנים שאינו צלם הוא ברור – האחד מצלם והשני לא. לעומת זאת, לצד ההבדל הזה קיים גם הבדל לא פחות מהותי ביניהם, והוא הידע שבו הם מחזיקים.

מטיס רחפנים צלם יצטרך לצד יכולות וכישורי ההטסה שלו להחזיק גם ביכולות צילום מרשימות במיוחד. לעומת זאת, מטיס רחפנים שאינו מצלם יוכל לפסוח על יכולות הצילום הללו, לא ללמוד אותן מלכתחילה, ולהמשיך להטיס רחפנים שאינם קשורים בצילום השטח ללא כל בעיה. אגב, מטיס רחפנים צלם הוא לא בהכרח צלם של אירועים, אלא הוא יכול להיות גם צלם של שטחים מיועדים לבניה לצורך מדידות מדויקות של השטח.

איפה לומדים להיות מטיס רחפנים?

אם גם אתם מתעניינים בתחום, בואו ללמוד איך להיות מטיס רחפנים אצלנו בפריפלייט – בית הספר למקצועות ההטסה.


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/preflightco/public_html/wp-content/themes/squadrone/views/prev_next.php on line 10
previous
רישיון לרחפן
next
האם כדי להטיס רחפנים בישראל יש צורך ברישיון?

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better