בלוגהאם קשה להוציא רישיון רחפן?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/07/guy-full-black-outfit-with-remote-controller-flying-drone-with-field-background.jpg

רישיון רחפן

 

לא מעט אנשים מוצאים קסם רב בהטסת רחפנים, בין אם לצרכי הנאה ולשעות הפנאי ובין אם לצרכים מקצועיים ומסחריים. אין ספק שהטסת רחפנים היום שומרת על רמה גבוהה מאוד של איכות, והדגמים החדשים שיוצאים אל השוק הם מהטובים ביותר שיוצרו אי פעם, עם יכולות טכנולוגיות מפותחות ואדירות. מי שעוסק בהטסת רחפנים בצורה מקצועית, צריך לדעת שרישיון רחפן הוא חלק בלתי נפרד מהעסקה הזו, ונשאלת השאלה האם על מנת לקבל רישיון רחפן תצטרכו לעבוד קשה? אנחנו כאן כדי לענות לכם על השאלה המסקרנת הזו, אז קדימה – בואו נצא לדרך.

רישיון רחפן – קשה? ממש לא

אז נתחיל מלענות לכם בצורה פשוטה וברורה על השאלה האם קשה להוציא רישיון רחפן, כאשר התשובה היא בהחלט לא! מדובר כאן על רישיון שאותו משיגים אחרי מעבר מוצלח של אחד מבין הקורסים שעליהם נפרט בהמשך. ברגע שהרישיון נמצא בידיכם, אתם יכולים להתחיל לעסוק בהטסת רחפנים בצורה מקצועית וחוקית.

במסגרת קורס להוצאת רישיון רחפן, תעברו בין כמה וכמה שלבים שירכיבו יחד את התמונה המלאה בדרך לקבלת הרישיון:

 1. לימודים תיאורטיים – קורס לרישיון רחפן כולל לימודים תיאורטיים שיסבירו לכם שלב אחר שלב את כל החוקים הרלוונטים להטסה, את מבנה הרחפן ועוד.
 2. לימודים מעשיים – קורס לרישיון רחפן כולל לימודים מעשיים שבמסגרתם תעסקו בצורה פרקטית בהטסת הרחפן, תיישמו את הלימודים התיאורטיים, ותביאו לידי ביטוי את כל הכלים שרכשתם.
 3. צבירת שעות הטסה – במסגרת הקורס תצברו את שעות הטיסה הרלוונטיות לכם על מנת לקבל את הרישיון, ועל מנת לעסוק בהטסת רחפנים בצורה מקצועית.

רישיון רחפן – סוגי הקורסים

הקורסים להוצאת רישיון רחפן מתחלקים לשלושה חלקים: קורס רישיון רחפן עד 4 ק"ג, קורס רישיון רחפן עד 25 ק"ג, וקורס רישיון רחפן עד 2,000 ק"ג. נוסף על אלו, תוכלו למצוא גם קורס תיאוריה, אך בסופו לא יתקבל רישיון רחפן שאותו אתם מעוניינים לקבל.

אצלנו בפריפלייט תוכלו למצוא את כל אחד מהקורסים האלו, לקבל ליווי מטעם טובי המדריכים בארץ, ולקבל רישיון רחפן בצורה כמה שיותר קלה ופשוטה. מחכים לכם!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


  שלחו לנו הודעה


  נא הזן שם מלא  רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
  כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better