בלוגהוצאת רישיון לרחפן היא לא עניין מסובך

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/05/drone-inspection-operator-inspecting-construction-building-turbine-power-plant_33835-801.jpeg

אנשים רבים שמבינים שאין להם ברירה אלא לגשת להוצאת רישיון לרחפן, חוששים מההליך הלא ידוע והלא צפוי הזה. היום כשמדברים על הוצאת רישיון לרחפן מדברים על הליך פשוט וזריז, שכדאי להכיר אותו רגע לפני שנכנסים אליו. אז מה דורשת מכם הוצאת רישיון לרחפן? כמה זה עולה? האם כולם חייבים לעשות את זה? יצאנו לבדוק וחזרנו עם תשובות שחשוב שתכירו.

הוצאת רישיון לרחפן – למי היא מיועדת?

אז בראש ובראשונה חשוב להבין מי היא אוכלוסיית היעד שזקוקה להוצאת רישיון לרחפן. אנשים שעוסקים בהטסת רחפנים בשעות הפנאי שלהם, הם אנשים שלא יצטרכו לגשת להוצאת רישיון לרחפן, אלא יוכלו להסתפק בשמירה על החוקים של רשות התעופה האזרחית.

לעומת זאת, אנשי מקצוע שעוסקים בהטסת רחפנים לצרכים מסחריים, כמו צלמי אירועים, אדריכלים, חקלאים ועוד, הם אנשים שבהחלט יצרכו לגשת להוצאת רישיון לרחפן, על מנת שעיסוקם יהיה מאושר וחוקי.

איך מתחילים עם הוצאת רישיון לרחפן?

הוצאת רישיון רחפן היא הליך שמתחיל בקורס הטסת רחפנים. קורס הטסת רחפנים מוצע היום על ידי בתי ספר שונים ברחבי הארץ, כאשר בית הספר שלנו – פריפלייט – הוא אחד מהמובילים ביותר מביניהם. את הקורס ניתן למצוא בכמה פורמטים שונים:

 1. קורס להוצאת רישיון לרחפן – תיאוריה בלבד.
 2. רישיון לרחפן על ידי קורס לרחפנים עד 4 ק"ג.
 3. קורס לרישיון לרחפן עד 25 ק"ג.
 4. קורס לרישיון לרחפן עד 2,000 ק"ג.

לאחר מעבר הקורסים, מעבר כלל המבחנים בהצלחה – הן התיאורטיים והן המעשיים כאחד, צבירת שעות הטיסה הדרושות ורכישת הכלים להטסת הרחפן – יינתן לכם רישיון לרחפן שיוכל לשמש אתכם.

הוצאת רישיון לרחפן – למה דווקא עם פריפלייט?

אנחנו בפריפלייט מרכזים אצלנו את כלל המדריכים הטובים והמקצועיים ביותר בתחום הטסת הרחפנים. המדריכים שלנו מחזיקים בכל הידע הדרוש על מנת לספק לכם קורסים מעשירים מצד אחד, חוויתיים מצד שני, והכי חשוב – מקצועיים ביותר. אצלנו בפריפלייט תוכלו להנות מהציוד הטוב והאיכותי ביותר שקיים היום בשוק, וביחד עם הידע הנרחב של המדריכים שלנו – מדובר על הנוסחה המושלמת בדרך להוצאת רישיון לרחפן. נתראה בקרוב!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


  שלחו לנו הודעה


  נא הזן שם מלא  רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
  כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better