בלוגהמדריכים שתוכלו למצוא בפריפלייט ולא בשום מקום אחר

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2022/05/selective-focus-drone-hand-young-caucasian-girl-from-spain.jpg

במדינת ישראל ניתן למצוא המון קורסים שונים, שבמרכזו של כל אחד מהם עומד תחום שונה. אחד מהתחומים הבולטים ביותר בארץ היום הוא תחום הרחפנים, ולכן קורסים רבים מעניקים לכם את האפשרות לקחת בהם חלק ולרכוש את הידע הדרוש לכם להטסת רחפנים מקצועית ונהדרת, בין אם במסגרת תחביב ובין אם במסגרת מקצוע. לצד בית הספר שלנו, בית הספר פריפלייט, פועלים עוד בתי ספר להטסת רחפנים ברחבי הארץ, אבל היום אנחנו רוצים לספר לכם על ההון האנושי שלנו שעושה את כל ההבדל בינינו לבין מקומות אחרים. הנה המדריכים שתוכלו למצוא בפריפלייט ולא בשום מקום אחר בארץ, בדרך לרישיון לרחפן.

הטובים לפריפלייט – הכירו את צוות המדריכים שלנו

אצלנו בפריפלייט לא מתפשרים על שום דבר – לא על האיכות, לא על השירות, לא על רמת ההדרכה וכמובן שלא על רמת המקצועיות. בהתאם, אנחנו מגייסים אלינו מדריכים מהשורה הראשונה, שרובם ככולם יוצאי יחידות חיל האוויר של צבא ההגנה לישראל, ועסקו לא פעם ולא פעמיים בהטסת כלי טיס.

אצלנו ההון האנושי חשוב לנו יותר מהכל, ולכן אנחנו משקיעים בו את רוב זמננו. אנחנו בפריפלייט דואגים להעביר את המדריכים שלנו מבחני התאמה וראיונות אישיים מעמיקים, על מנת לוודא שהתלמידים שלנו מקבלים את הטוב ביותר – לא פחות.

מה קורה במסגרת השיעורים בפריפלייט?

אנחנו בפריפלייט מחלקים כל מסלול בדרך לרישיון לרחפן לשני חלקים – חלק תיאורטי וחלק מעשי. השיעורים אצלנו מתחלקים בהתאם, כך שחלקם מתבססים על תיאוריה וחלקם על ניסיון פרקטי בשטח, שאת כולם מעבירים ומלווים המדריכים שלנו.

בשיעורי התיאוריה המדריכים מעבירים שיעורים מעניינים בליווי חומרי הדרכה מגוונים ומעניינים, ואילו בשיעורים המעשיים המדריכים מלווים כל תלמיד ותלמידה בזמן הטסת הרחפנים, ומסייעים להם לשפר את טכניקות ההטסה שלהם בצורה משמעותית.

מה עושים עכשיו? פשוט מאוד – מגיעים אלינו

אצלנו בפריפלייט לא צריך לדבר הרבה – פשוט ליצור איתנו קשר, לקבל את הפרטים החשובים לכם ולהירשם לאחד מהקורסים הקרובים שלנו. ברגע שתעשו את זה, המדריכים שלנו כבר יוכלו לקחת את זה משם.

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better