חוקהחוקים להטסת רחפנים ב-2021

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/01/חוקים-להטסת-רחפנים-ב-2021.jpg

הטסת רחפנים אמנם מאפיינת היום לא מעט אנשים, אבל אם נדמה לכם שהם פשוט לוקחים את השלט ליד ומתחילים להטיס את הרחפן – טעות גדולה נמצאת בידכם. חוקים להטסת רחפנים הם חלק בלתי נפרד מהטסת הרחפנים, בין אם לצרכי פנאי ועל אחת כמה וכמה לצרכים מקצועיים ומסחרים. כדי לדעת לקראת מה אתם הולכים, כדאי להבין לעומק את כל החוקים להטסת רחפנים ב-2021 ובכלל. אז קדימה, שמרו על החוק כמו שצריך והצטרפו אלינו לכל המידע שחשוב לכם.

להטסת רחפנים ב 2021

חוקים להטסת רחפנים – כי הבטיחות במקום הראשון

חוקים להטסת רחפנים נולדו מתוך ההבנה שהרחפנים עלולים להוות סיכון ממשי בנסיבות מסוימות. החוקים להטסת רחפנים מפורטים בצורה נרחבת על ידי רת"א – רשות התעופה האזרחית וכן על ידי משרד התחבורה והבטיחות בדרכים, והם באים במטרה להגן הן על המטיסים והן על הסביבה.

חוקים להטסת רחפנים מתחלקים לשני חלקים – "עשה" ו"אל תעשה". תחת חוקי ה-"עשה", ניתן למצוא חוקים כמו הקפדה על מרחק של לפחות 2 ק"מ מהמסלולים של שדות התעופה, הטסה תוך שמירה על קשר עין עם הרחפן, הטסה עד גובה של 50 מטר בלבד מעל פני האדמה ועוד. לעומת זאת, תחת חוקי ה-"אל תעשה", ניתן למצוא חוקים כמו לא להטיס בתוך שכונות מגורים, בקרבת מבנים ציבוריים או בקרבת התקהלות של בני אדם, לא להטיס בחוסר תשומת לב או ללא קשר עין, לא להטיס רחפנים לצרכי עבודה מסחרית מבלי להחזיר ברישיון הטסת רחפנים ייעודי ועוד.

להטסת רחפנים ב 2021 1

הקפדה על חוקים להטסת רחפנים ב-2021 היא חשובה יותר מאי פעם

היות והיום המוני אנשים נחשפו והתאהבו בתחום הטסת הרחפנים, עוד ועוד אנשים מצטרפים למעגל מטיסי הרחפנים מדי שנה. בשנת 2021 ניתן לפגוש במטיסי רחפנים כמעט בכל פינה, ולכן בהתאם עולה הסיכוי שהדבר יגרום לנזקים, בעקבות הטסה לא נכונה וחוסר הקפדה על חוקים להטסת רחפנים.

הקפידו בצורה יתרה על חוקים להטסת רחפנים, הן בשעות הפנאי ובוודאי בשעת עבודה מסחרית, ותוכלו להבטיח את הבטיחות האישית של כולנו.

 

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןרישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | רישיון מטיס רחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better