בלוגטיפים לבחירת קורס רחפנים מקצועי

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/05/amateur-professional-photographer-videographer-sets-up-set-film-from-air-landscape-ocean-with-drone-quadrocopter_346278-7.jpeg

אם אתם רוצים לרכוש לעצמכם כלים להטסת רחפן, בין אם לצרכי צילום, צרכי חקלאות, צרכי אדריכלות או צרכים מסחריים אחרים, תצטרכו לעבור קורס רחפנים מקצועי שיעניק לכם את הכלים האלו. היות ותחום הרחפנים הולך ומתרחב עוד ועוד מדי שנה, יותר מוסדות מציעים היום קורסים שונים להטסת רחפנים, אולם לא כולם מקצועיים ומקיפים כמו אחרים. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בבחירת קורס רחפנים מקצועי, ככה שתוכלו לוודא שאתם הולכים על הטופ של הטופ.

קורס רחפנים מקצועי – הכל מתחיל בניסיון

על מנת להבטיח שאתם לוקחים חלק בקורס רחפנים מקצועי ומעולה, אתם צריכים בראש ובראשונה לבדוק את שנות הניסיון של המוסד שמציע לכם אותו. מוסדות ותיקים בתחום כבר יודעים בדיוק איך להעביר את ההכשרה בצורה האיכותית ביותר, נותנים מידע מקצועי מקיף ביותר, ומאפשרים לתלמידים לצבור את כל שעות ההטסה שלהן הם זקוקים על מנת לצלוח את הקורס.

בקורס רחפנים מקצועי רמת ההדרכה היא הגבוהה ביותר

כדי שקורס רחפנים ייחשב למקצועי באמת, צוות המדריכים שלו צריך להיות הטוב ביותר בתחום. אצלנו בפריפלייט, לדוגמה, צוות ההדרכה הוא מקצועי, מיומן, מנוסה וותיק בעולם הרחפנים, ויש לו את כל הכלים על מנת ללוות באופן פרטני את כל אחד ואחת מהמשתתפים בקורס. בלי צוות הדרכה מוסמך ומיומן, קורס רחפנים לא יוכל להחשב כמקצועי באמת.

קורס רחפנים מקצועי מציע יותר מאפשרות אחת

הרחפנים קיימים בכל מיני סוגים וגדלים, ולכן לכל אחד מהסוגים האלו צריך להיות מותאם קורס רחפנים משלו. קורס רחפנים מקצועי באמת הוא קורס שמציע כמה סוגים שונים של הכשרות, גם לרחפנים במשקל של עד 2 ק"ג, גם לרחפנים במשקל של עד 25 ק"ג, וגם לרחפנים במשקל של עד 2,000 ק"ג.

למה דווקא פריפלייט?

אצלנו בפריפלייט תוכלו למצוא קורס רחפנים מקצועי לכל משקלי הרחפנים, וגם קורס תיאוריה בלבד למי שאינו זקוק לקורס המלא. נוסף על כל אלו, אנחנו מציעים מבצעים מיוחדים על מחירי הקורסים שלנו לאורך כל השנה, כך שכל מה שנותר לכם לעשות עכשיו זה פשוט ליצור איתנו קשר ולקחת חלק בקורס הקרוב. בהצלחה!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better