בלוגיש בתי ספר להטסת רחפנים ויש את פריפלייט

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2022/02/man-operating-drone-flying-hovering-by-remote-control-nature.jpg

אנשים רבים מחפשים איך להפוך את תחביב הטסת הרחפנים שלהם למקצוע, ומחפשים את בית הספר הטוב ביותר שיוכל לעזור להם להגשים את החלום הזה. לצד בתי ספר להטסת רחפנים הקיימים בארץ, היום אנחנו שמחים להציג לכם אותנו – פריפלייט – בית הספר למקצועות ההטסה. ההבדל בינינו לבין יתר בתי הספר הוא הבדל מובהק, משום שאנחנו מביאים איתנו ניסיון אדיר, מגוון רחב מאוד של קורסים שונים, ומעל הכל – גישה מצוינת וסבלנית לכל משתתפי הקורסים שמגיעים אלינו. אז מה מיוחד בנו בפריפלייט? הנה כמה דברים שחשוב שתכירו עלינו.

פריפלייט – לא מתפשרים על המקצועיות

אצלנו בבית הספר למקצועות ההטסה פריפלייט תקבלו את רמת המקצועיות הגבוהה ביותר שאפשר לשאוף אליה. מדריכי הקורסים בבית הספר שלנו הם יוצאי יחידות חיל האוויר השונות, כך שהם מביאים איתם ידע רב וניסיון עשיר. את הידע והניסיון האלו משתתפי הקורסים שלנו יכולים לתרגם בקלות לכלים ואמצעים מצוינים שיעזרו להם לשפר את היכולות האישיות שלהם, להרחיב את הידע האישי שלהם, ולהגיע לרמת ההטסה הטובה ביותר.

מגוון הקורסים של פריפלייט – יוצא דופן ושונה בנוף

אנחנו בפריפלייט מאמינים שכל אחד ואחת מכם זכאים לקבל את הקורס שמתאים בדיוק למידות שלהם. מהסיבה הזו בדיוק יצרנו לא פחות מששה קורסים שונים להטסת רחפנים, החל מקורסים תיאורטיים שמיועדים למטיסים חובבים שמעוניינים להרחיב את הידע שלהם, דרך קורסים תיאורטיים ומעשיים לרחפנים קלים עד 4 ק"ג ו-25 ק"ג, ועד קורסים תיאורטיים ומעשיים לרחפנים כבדים עד משקל של 2,000 ק"ג.

הקורסים של פריפלייט משלבים בין תיאוריה ופרקטיקה מובילים בסופם לקבלת רישיון להטסת רחפן, כך שאם תכננתם לעשות את הצעד הבא בעולם ההטסה ולהתחיל לעבוד בו – זוהי בדיוק הדרך בשבילכם לעשות זאת.

מחכים לכם בפריפלייט

אנחנו בפריפלייט תמיד שמחים להכיר עוד ועוד מטיסי רחפנים, חובבים או מקצועיים ככל שיהיו, ומאושרים להעביר את הידע שצברנו לאורך השנים כדי להפוך את עולם הטסת הרחפנים למקצועי יותר, איכותי יותר ועשיר יותר. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח להעניק לכם פרטים נוספים.

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better