בלוגכל הפרטים שחשוב לדעת רגע לפני שתקחו חלק בקורס מטיס רחפן

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/06/caucasian-woman-with-drone-her-hand-sitting-green-rocky-hill-with-sky-background.jpg

יותר ויותר אנשים לוקחים חלק בקורס מטיס רחפן בשנים האחרונות. אם בהתחלה הטסת הרחפנים הוגדרה כמעין תחביב של רבים, הרי שהיום לא מעטים מהם לוקחים את התחביב והופכים אותו למקצוע, שגם עושה להם כיף מצד אחד, וגם מכניס להם פרנסה מצד שני. כמובן שעל מנת לעסוק באופן מסחרי ומקצועי בהטסת רחפנים, יש צורך לקחת חלק תחילה בקורס מטיס רחפן. שוקלים גם אתם להפוך את התחביב למקצוע? רוצים לרכוש את כל הכלים התיאורטיים והמעשיים החשובים לכם לקראת הצעד החשוב הזה? הנה כמה פרטים שחשוב לכם להכיר.

קורס מטיס רחפן – כל הסיבות שהופכות אותו להכרחי

רבים מכם בוודאי לא מבינים את החשיבות של קורס מטיס רחפן, ואנחנו כאן כדי להסביר. אתם בוודאי יודעים שאנשים שעוסקים בהטסת רחפנים בצורה חובבנית ולצרכי פנאי, הם אנשים שאינם זקוקים לקחת חלק בקורס מטיס רחפן, משום שהם לא זקוקים לשום אישור או רישיון על מנת לעסוק בכך. לעומת זאת, אם אתם רוצים להפוך לצלמי אירועים, לדוגמה, שעוסקים גם בצילום באמצעות רחפן, אתם כבר צריכים בהחלט להחזיק ברישיון המדובר.

קורס מטיס רחפן הוא הרבה מעבר לרק לימודי תיאורטי, שטחי ובסיסי של החומרים הרלוונטים להטסה, אלא הוא קורס מפורט, שמחולק להרבה מאוד חלקים שמרכיבים, בסופו של דבר, את התמונה השלמה שתאפשר לכם לעסוק בהטסת רחפנים בצורה מקצועית. עיסוק מקצועי בהטסת רחפנים ללא הרישיון המדובר מהווה עבירה על החוק.

קורס מטיס רחפן – איך זה עובד בפועל?

קורס מטיס רחפן בנוי משני חלקים מקבילים, האחד תיאורטי ואילו השני מעשי. המטרה היא לקבל את הכלים התיאורטיים וליישם אותם בצורה מעשית, על ידי שיעורים פרונטליים, מצגות, סרטוני הדרכה, צבירת שעות הטסה והטסת הרחפן בפועל, כמובן. קיימים שלושה סוגים שונים של קורסים כאלו, כאשר כל אחד מהם מתייחס למשקל אחר של רחפן: עד 4 ק"ג, עד 25 ק"ג, ועד 2,000 ק"ג.

אצלנו בפריפלייט תוכלו למצוא את כל אחד משלושת הקורסים האלו, ולעבור הסמכה על ידי טובי המדריכים בארץ, עד אשר תקבלו את הרישיון ותוכלו לצאת לדרך העצמאית שלכם.

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better