בלוגמדוע לבחור בבית הספר פריפלייט על פני מקומות אחרים?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/01/פריפלייט.jpg

רוצים ללמוד איך להטיס רחפנים? יודעים את חוקי הטסת הרחפנים באופן כללי, אבל רוצים לרדת לעומק כדי לדעת את כולם בצורה מוחלטת ומקצועית? רוצים להפוך את תחביב הטסת הרחפנים שלכם למקצוע ולקחת את כל הנושא הזה לשלב הבא? מצוין! נשמע שאתם מוכנים לקחת חלק בקורס הטסת רחפנים של פריפלייט. אז למה לבחור דווקא בפריפלייט על פני כל מקום אחר בארץ שעוסק בקורסים להטסת רחפנים? כל התשובות נמצאות כאן למטה.

קורסים מקיפים ומקצועיים בפריפלייט

אנחנו בפריפלייט לא מתפשרים אפילו לרגע על האיכות והמקצועיות שלנו. אצלנו תוכלו למצוא לא פחות מששה מסלולים שונים של קורסי הטסת רחפנים – החל מקורסי תיאוריה לצורך למידה מקצועית ועיונית על תחום הרחפנים, ועד קורסי פרקטיקה ותיאוריה משולבים לצורך קבלת רישיון להטסת רחפנים.

אצלנו המישור התיאורטי והמישור הפרקטי מתכתבים ביניהם, כך שאם אתם רוצים לקבל רישיון להטסת רחפן תוכלו לצבור אצלנו את שעות ההטסה הדרושות לכם, ובמקביל ללמוד בצורה עיונית על כל הנושאים החשובים בתחום.

המדריכים של פריפלייט – הטובים ביותר בתחום

אנחנו בפריפלייט לא מעסיקים אנשים חובבים שילמדו אתכם מהידע המועט שלהם, להיפך – הדגש העיקרי שלנו הוא על החומר האנושי. אצלנו המדריכים מגיעים ממגוון היחידות המובחרות של חיל האוויר, ומביאים איתם ערימות של ניסיון וידע מקצועי שנצבר אצלם במשך שנים ארוכות. כשאתם לומדים מהטובים ביותר אתם יכולים לשאוף להיות הטובים ביותר גם בעצמכם, וכאן טמון סוד הקסם.

הניסיון שלנו הוא בעל ערך אדיר

לצד בתי ספר חדשים שהולכים וקמים בתחום, אנחנו בפריפלייט מביאים איתנו שנים ארוכות של ניסיון, ידע, מקצועיות וגם מאות בוגרים שהשתלבו בתחום הטסת הרחפנים לאחר הקורסים שלקחו אצלנו. מבחינתנו, כל קורס הוא הזדמנות חדשה, ואנחנו מזמינים גם אתכם לחוות את החוויה האדירה שבלימוד והליווי שלנו.

נשמח לשמוע מכם ולייעץ לכם עבור הקורס המתאים לכם בהתאם לסוג הרחפן שאותו אתם מעוניינים להטיס, ואל דאגה – גם למטיסים החובבים יש אצלנו מקום! צרו איתנו קשר עוד היום ונסביר לכם את מכלול האפשרויות שעומדות לרשותכם אצלנו.

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better