בלוגמה ההבדל בין רישיון נהיגה לרישיון לרחפן

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/01/רישיון-לרחפן-או-רשיון-נהיגה.jpg

לרחפן או רשיון נהיגה

אנשים רבים מתוך האוכלוסיה ניגשים מדי שנה ללימודים לקראת קבלת רישיון נהיגה, שיאפשר להם לעלות על כלי הרכב ולהתנייד ממקום למקום בקלות. לא מעט אנשים גם בוחרים בלימודים לקבלת רישיון לאופנוע, למשאית ועוד, אולם בשנים האחרונות רבים גם בוחרים לגשת לקורס לשם קבלת רישיון לרחפן. יצאנו לבדוק מה ההבדל בין רישיון נהיגה לרישיון לרחפן, וחזרנו עם כל התוצאות הרלוונטיות לכם.

רישיון לרחפן – להיות מחוץ לכלי ולגרום לו לטוס

רישיון נהיגה לכלי רכב מכל סוג שהוא הוא רישיון שיצריך מכם מעבר קורס מעשי ומעבר מבחן מעשי כאשר אתם נמצאים בתוך או על כלי הרכב. לאורך כל הקורס תתאמנו על שימוש בהגה, בדוושות ובפונקציות הנוספות הקיימות ברכב, ובסופו של דבר תידרשו להוכיח את הידע שצברתם על ידי מעבר הטסט. לעומת זאת, לשם קבלת רישיון לרחפן תצטרכו לעבור מבחנים שבהם אתם לא נמצאים בתוך או על הרחפן, אלא תטיסו אותו כשאתם מבחוץ לו. זהו ההבדל הראשון, אם כן, בין רישיון נהיגה לרישיון לרחפן.

רישיון לרחפן – לצרכים שונים לחלוטין מאשר רישיון נהיגה

כשמדברים על רישיון לרחפן, מדברים על רישיון שישמש אתכם לצרכים מקצועיים – כזה שיאפשר לכם לצלם אירועים באמצעות רחפן, לרסס שדות חקלאיים באמצעות רחפן, למפות את השטח לצרכים אדריכליים באמצעות רחפן ועוד. לעומת זאת, רישיון נהיגה משמש אתכם לצרכים יותר יום יומיים, שקשורים בהגעה שלכם ממקום למקום. למעשה, ההבדל כאן הוא בצורך של רישיון נהיגה לעומת הצורך ברישיון לרחפן.

ואם כבר צורך: לא כולם צריכים אותו

רישיון נהיגה הוא רישיון שמרבית האוכלוסיה תרצה להחזיק בו, משום שהוא פותח עולם שלם של אפשרויות הגעה וניידות, ומפסיק את התלות בכלי תחבורה ציבוריים כאלו ואחרים. לעומת זאת, רישיון לרחפן הוא צורך מקצועי. ממש כמו שלא כולנו נעבור קורס שרברבות, אלא אם זהו המקצוע שלנו, כך גם לא כולנו ניגש לקורס רישיון לרחפן אם הוא לא משמש אותנו לצרכים מקצועיים.

רוצים להטיס רחפן בצורה מקצועית וזקוקים לרישיון לרחפן? צרו קשר עם פריפלייט – בית הספר למקצועות ההטסה.

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better