courseמטיס רחפנים

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2022/08/מטיס-רחפנים.jpg

בשנים האחרונות, לצד מקצועות ותיקים וידועים כמו רופאים, עורכי דין, רואי חשבון, שחקנים וקונדיטורים, עולה מקצוע חדש שתופס ויותר ויותר נפח בעולם הקרייריסטי של אלפי ישראלים – מטיס רחפנים. מדובר כאן על מקצוע שהלך ונרקם לאורך השנים, עם כניסתם של הרחפנים אל חיינו, ששינה תחומים כמו אדריכלות, צילום וחקלאות מן הקצה אל הקצה. היום על מנת להיות מטיס רחפנים מקצועי תצטרכו לעבור כל מיני שלבים בדרך, וכמובן להחזיק ברישיון רלוונטי על מנת לעסוק בתחום בצורה מסחרית. אז מי הוא מטיס רחפנים, איך גם אתם יכולים להיות האדם הזה, וכיצד השתנו תחומים רבים כל כך בזכות הרחפנים? הנה כל התשובות הרלוונטיות.

מטיס רחפנים – היכרות עם הדרך שתצטרכו לעבור

מטיס רחפנים – היכרות עם הדרך שתצטרכו לעבור

השימוש ברחפנים הולך וגדל ברחבי העולם, כאשר השימוש בהם נע בין שימושי פנאי ועד למיפוי שטחים, אבטחה של אזורי תעשייה או ריסוסים בתחום החקלאות. עולם הטיס הזעיר רק הולך וגדל בשנים האחרונות אבל בכדי להפוך למטיס רחפן כיום, אין צורך בניסיון צבאי מקדים או בהכרה מוקדמת עם עולם הטיסה אלא קבלת הכשרה מתאימה ומוכרת על ידי מוסדות הטייס בישראל.

עם זאת לא כל אדם יכול להיות מטיס רחפנים, ולא כל אדם שטוען שהוא מטיס רחפנים הוא אכן מטיס רחפנים מקצועי. אנשים רבים עוסקים בהטסת רחפנים כתחביב, בשעות הפנאי שלהם ובדרך כלל לצרכי צילום, הטסה לכיף וכו'. לעומת זאת, אנשים שרוצים להפוך את התחביב למקצוע ולהפוך למטיס רחפנים שגם מרוויחים כסף עבור מה שהם עושים, הם אנשים שצריכים לעבור דרך ברורה כדי להגיע לזה.

על פי החוק הישראלי השימוש ברחפנים לצורכי מקצוע דורש הכרה בלא מעט כללים ואיסורים שונים, בין אם מדובר באיסור על טיסה על יד אתרי ספורט, תחנות כוח, אזורים בשימוש צבאי ועד שמירת מרחק של 2 קילומטרים משדות תעופה פעילים. יחד עם זאת ישנם אזורים ברחבי הארץ אשר אוסרים על שימוש ברחפנים, לכן בכדי להפוך למטיס רחפן מקצועי יש לעבור הדרכה מעשית ותאורטית בכדי לבצע משימות מקצועיות ברחפן. 

על מנת להפוך למטיס רחפנים תצטרכו לעבור קורס מטיס רחפנים מקצועי שמועבר בבית הספר שלנו, פריפלייט – בית-ספר למקצועות ההטסה. אצלנו תוכלו לבחור את הקורס שמתאים לכם בהתאם לגודל הרחפן שלכם, וללמוד את כל היסודות הבסיסיים וההכרחיים להטסת רחפנים מקצועית, הן במישור התיאורטי והן במישור המעשי. לאורך הקורס תרכשו את כל הכלים הרלוונטים לכם על מנת לצלוח את כל הבחינות, לצבור שעות הטסה ובסופו של דבר לקבל את הרישיון המיוחל של מטיס רחפנים.

מטיס רחפנים
מטיס רחפנים

פירוט על קורסים שרלוונטים למטיס רחפנים

ברחבי הארץ קיימים לא מעט קורסים שיכולים לסייע לכם להפוך למטיס רחפנים, אולם לא כולם מביאים איתם את אותם רמה של מקצועיות, איכות, ידע וניסיון. אנחנו בבית הספר פריפלייט מציעים לכם מגוון קורסים רחב מאוד, שכל אחד מהם מתמקד בגודל וסוג אחר של רחפן. מי מכם שלא מעוניין להפוך למטיס רחפנים מקצועי ובעל רישיון, אלא רק לשפר את יכולות ההטסה שלו, מוזמן להצטרף לקורס התיאוריה שלנו שיעניק לכם כלים תיאורטיים ועיוניים, באמצעות מגוון שיעורי מבוא, רקע, הסברים ומידע רלוונטי להטסה.

אלו מכם שמעוניינים להפוך למטיס רחפנים מקצועי ובעל רישיון יוכלו לפנות לאחד מהקורסים שלנו שמשלבים בין תיאוריה לפרקטיקה, לרחפנים במשקל של עד 4 ק"ג, לרחפנים במשקל של עד 25 ק"ג, לרחפנים במשקל עד 2,000 ק"ג ועוד. כמו כן הקורסים מותאמים על פי משקל וכוללים פירוט של שימוש ומגבלות קיימות אך גם מידע רלוונטי וחשוב בכל הקשור לביטוחים המתייחסים לנזקי גוף, ביטוח צד ג', מבחני הכנה פנימיים, ספרי עזר ועד לליווי בעת רישום כלי הטיס. 

היתרון של לימודים בפריפלייט

אנחנו בבית הספר פריפלייט – בית הספר למקצועות ההטסה, בנינו לעצמנו סגל מדריכים שאין שני או דומה לו בארץ. הסגל שלנו בנוי מיוצאי יחידות חיל האוויר השונות, וממדריכים ומדריכות שחוו לא מעט שעות הטסה בחייהם במסגרות שונות. לאור הניסיון האדיר והעשיר שלהם, כל אחד ואחת מהם מביאים איתם ידע יוצא דופן שמאפשר להם להעביר אותו הלאה אליכם, בדרך להפוך למטיסים מקצועיים.

במקביל למקצועיות המדריכים שלנו תוכלו ליהנות אצלנו מהציוד הטוב, החדיש והמקצועי ביותר, יחד עם צבירת שעות הטסה ולמידה תיאורית ופרקטית שתשלב את הליווי שתקבלו ואת הניסיון העצמאי שלכם בשטח. בסופו של דבר, כדי להפוך למטיס רחפנים, תצטרכו לעבור כמה וכמה מבחנים שיעידו על הכשירות שלכם ועל הידע שצברתם, אותו הפכתם מידע חדש ליישומים ומיומנויות חדשים שבהם אתם שולטים ב-100%. איתנו אתם יכולים לצאת לשטח כמטיסים מקצועיים שמתחילים לעבוד כבר מהיום הראשון, ומפגינים יכולות הטסה מקצועיות שיובילו אתכם לכל תחום שרק תרצו לגעת בו.

לימודי הטסת רחפן בבית הספר לטיסה של פריפלייט יכילו בתוכם מספר רחב של נושאים, החל מהכרה מעמיקה בחוקים ובאיסורי הטיסה השונים כל אלו לצד יכולות ניווט וביצוע משימות מגוונות. אבל לא רק, אלא גם הכרה ושימוש במנעד כלים טכנולוגיים כמו מיפוי שטח, בדיקת תקלות, מידע מטאורולוגי רלוונטי וכמובן ידע טכני נרחב וקריטי בעת הטסה של רחפנים. תחומי הלימוד המוצעים בבית הספר פריפלייט יאפשרו לכל חניך בקורס, לעורר את הידע התאורטי אל פעילות מעשית ופרקטית הנוגעת מהגשת מסמכי רישום כמפעילים אוויריים ועד לקבלת תעודת כושר טיסה. 

במה אפשר לעבוד בתור מטיס רחפנים?

כיום הביקוש עבור מטיסי רחפנים רק הולך וגדל, נקודת המבט המוצעת בעזרת רחפן מאפשרת למקצועות וסקטורים שונים לשנות את זווית הראיה שלהם בנוגע לאופן הייצור, אבטחה פיזית על הקרקע ועד לפיתוח והכרה מעמיקה של תנאי השטח השונים. כך למשל רחפנים הצליחו להשתלב במשימות מורכבות החל מריסוס מדויק יותר, במדידות שטח ובשדרוג כללי של לא מעט תעשיות בארץ ובעולם.

ברגע שתוגדרו בתור מטיס רחפנים תוכלו להתחיל לעבוד בתור צלמי רחפן באירועים, בתור מודדי שטח בתחום האדריכלות, בתור משקי או מרססי שדות בתחום החקלאות ועוד.

המקצועות האלו ועוד רבים שמצריכים שימוש ברחפן הם עולם שלם של אפשרויות והזדמנויות עבורכם, ולכם רק נשאר באיזה מביניהם אתם מעוניינים להתמקד ומאיזה מהם אתם מעוניינים להתפרנס.

זה הזמן לפנות אלינו ולמצוא יחד איתנו את המקצוע הבא שלכם, ולקבל ליווי מטעם מדריכי ההטסה הטובים ביותר בארץ שכולם נמצאים אצלנו בפריפלייט! מחכים לשמוע מכם ונשמח לענות על כל שאלה.

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better