בלוגסוגים של קורס רחפנים ששווה לכם להכיר

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/10/flying-drone-background-sea-sunset-1.jpg

אם יצא לכם להסתכל בתקופה האחרונה לשמיים, בוודאי ראיתם שם, מלבד מטוסים, ציפורים ועננים, גם כמה רחפנים שחגים מעל האיזור שלכם. כן, הרחפנים תופסים מקום נכבד בשמי מדינת ישראל בשנים האחרונות בפרט ובשמי העולם בכלל, והם הופכים פופולריים יותר לשימוש משנה לשנה. אם גם אתם לוקחים חלק בשיגעון הרחפנים, כדאי שתכירו כמה סוגים של קורס רחפנים ששווה לכם להכיר, כי מי יודע? אולי יום אחד תרצו להפוך את התחביב למקצוע של ממש, ולהתחיל אפילו להרוויח ממנו כסף.

קורס רחפנים – למי הוא מיועד?

עוד לפני שנתחיל, נספר לכם שקורס רחפנים הוא הקורס היחיד שיכול לתת לכם רישיון להטסת רחפן. הרישיון הזה יאפשר לכם בעתיד, ובתנאי שתצלחו את הקורס כמובן, לעסוק בהטסת רחפנים בצורה מקצועית, דבר שיכול לשלב אתכם בתעשיות כמו תעשיית הצילום והאירועים, תעשיית החקלאות, תעשיית הבניין והאדריכלות ועוד.

סוגים של קורס רחפנים – היכרות מקרוב

אז בעצם אנחנו מדברים כאן על ארבעה סוגים עיקריים של קורס רחפנים, כאשר שלושה מהם משלבים בין תיאוריה לבין פרקטיקה, ואילו אחד מהם מתמקד אך ורק בחלק התיאורטי. מי מכם שיבחר בקורס התיאוריה, לא יקבל בסופו רישיון להטסת רחפן, אבל בהחלט יעשיר את עולם התוכן שלו בנוגע לרחפנים, וילמד טכניקות חשובות ונתונים שיעזרו לו להתמקצע עוד יותר בהטסה הפרטית שלו.

שלושת הקורסים שמשלבים בין תיאוריה לפרקטיקה נבדלים האחד מן השני בגודל הרחפן שאליו הם מיועדים. ניתן להבדיל בין קורס שמיועד לרחפן עד 4 ק"ג, קורס שמיועד לרחפן עד 25 ק"ג, וקורס רחפנים שמשקלם עד 2,000 ק"ג. כל אחד מהקורסים האלו משלב בין שיעורים עיוניים לבין שיעורים מעשיים, שמאפשרים גם צבירה של שעות טיסה שדרושות לקבלת הרחפן.

פריפלייט – המקום הנכון לעשות בו קורס רחפנים

אצלנו בפריפלייט תוכלו למצוא את כל אחד מארבעת הקורסים האלו. תוסיפו לכך את העובדה שבית הספר שלנו הוא המוביל בתחום הרחפנים, ושנמצאים אצלנו מיטב המדריכים מעולם הטסת הרחפנים, ותקבלו את הנוסחה המושלמת בדרך להטסת מקצועית ורישיון שיאפשר לכם עיסוק מסחרי בתחום. צרו איתנו קשר, מחכים להטיס איתכם!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.






    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא



    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר




    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better