בלוגעלויות, משך וסוגים של קורס מטיסי רחפנים

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/10/quadcopter-drone-flying-with-camera-lake.jpg

תמיד חלמתם לדעת איך מטיסים רחפנים? חולמים להפוך את התחביב למקצוע? רואים כבר בדמיון שלכם איך אתם משתלבים בעולמות שונים בתור צלמי רחפנים, מודדי שטחים עם רחפנים או משקי שדות חקלאיים באמצעות רחפנים? היום החלום הזה קרוב להגשמה יותר מאי פעם, באמצעות מעבר מוצלח של קורס מטיסי רחפנים. היום אנחנו שמחים להציג בפניכם את כל המידע הדרוש לכם רגע לפני שאתם נרשמים לקורס, כך שתוכלו לעשות את זה בצורה הטובה והמקצועית ביותר. אז איזה רחפן הכי קורץ לכם? מתי תוכלו להתחיל לעבוד? איזה מידע מחכה לכם בקורס? הנה כל הפרטים.

קורס מטיסי רחפנים – הצעד הראשון למקצוע החדש שלכם

קורס מטיסי רחפנים מוגדר באופן בלעדי בתור הצעד שאותו אתם חייבים לעשות על מנת להפוך את תחביב הטסת הרחפנים שלכם למקצוע. בקורס מועברים שיעורים עיוניים ומעשיים כאחד, כך שכל הידע הדרוש לכם ניתן לכם במסגרתו.

בתום קורס מטיסי רחפנים, ולאחר מעבר מוצלח של כלל הבחינות התיאורטיות והמעשיות גם יחד, תוכלו לקבל רישיון להטסת רחפנים, שיאפשר לכם לעסוק בכך באופן מקצועי, רשמי, מסחרי והכי חשוב – חוקי.

סוגים ועלויות של קורס מטיסי רחפנים

ניתן להבחין בין ארבעה סוגים שונים של קורס מטיסי רחפנים, כאשר אחד מהם מתמקד במישור התיאורטי בלבד, ואילו שלושת האחרים מתמקדים במקביל הן במישור התיאורטי והן במישור המעשי:

 1. קורס תיאוריה – קורס שאינו מקנה רישיון להטסת רחפן.
 2. קורס תיאוריה ופרקטיקה לרחפן שמשקלו עד 4 ק"ג.
 3. קורס תיאוריה ופרקטיקה לרחפן שמשקלו עד 25 ק"ג.
 4. קורס תיאוריה ופרקטיקה לרחפן שמשקלו עד 2,000 ק"ג.

קורסים 2, 3 ו-4 מעניקים בסופם, בהתניית מעבר מוצלח של כלל הבחינות והמבדקים, רישיון להטסת רחפן.

לבחור נכון, לבחור פריפלייט

אנחנו בבית הספר פריפלייט למקצועות ההטסה מעניקים לכם ארבעה מסלולים שונים להעמקת הידיעות שלכם בנושא הטסת הרחפנים. אצלנו תוכלו למצוא את טובי המדריכים, את הציוד המשוכלל והמתקדם ביותר, וכן את הקורסים המקצועיים ביותר בדרך להשגת הרישיון המבוקש, אז קדימה – דברו איתנו עוד היום ונשמח להתקדם יחד!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


  שלחו לנו הודעה


  נא הזן שם מלא  רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
  כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better