רישיוןצבא ארה"ב בעיצומו של ניסוי מבצעי עם רחפן ישראלי

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2020/09/ZXS3GORNFNC7FLGSYGSYLIARMI.webp

מדינת ישראל וארצות הברית היו מאז ומעולם ביחסים טובים, אולם החודש אנחנו מתבשרים על שיתוף פעולה מדהים בין השתיים בתחום המבצעי. לאחרונה נודע שרחפן ישראלי ישמש את צבא ארצות הברית לבדיקה של מערכת Skylord במהלך פיילוט מבצעי. מדובר כאן על איחוד כוחות בין משרד הביטחון, יחידת המחקר והפיתוח של המינהל למחקר פיתוח אמצעי לחימה ותשתית טכנולוגית – המפא"ת, ה- CTTSO, המאבק בטרור של משרד ההגנה האמריקאי והחברה הישראלית XTEND, שיחד מהווים כוח עוצמתי לשיתוף פעולה חדשני ופורץ דרך.

מה בין רחפן ישראלי לבין מערכת Skylord?

מערכת Skylord מכילה ממשק של AR – מציאות מורחבת. המערכת מורכבת על רחפן ישראלי שלוקח חלק בניסוי המבצעי, ולמעשה יעשה ניסיון ליירט באמצעותו כל מיני איומים אוויריים פוטנציאלים כמו רחפנים ששייכים לאויב. ניתן לספר, בתור הצצה לניסוי, שאחת הגרסאות של מערכת Skylord כבר נחלה הצלחה במקרי איום שהתרחשו בגבול עזה.

הרעיון בשילוב רחפן ישראלי במסגרת הניסוי המבצעי הוא לאפשר ללוחמים לתפעל את הרחפן בצורה פשוטה שלא דורשת מהם יותר מדי יכולות מורכבות.

להיות על הרחפן בלי באמת להיות עליו

המערכת המתקדמת והחדשנית שפותחה על ידי חברת XTEND מאפשרת ללוחם אשר מפעיל את הרחפן לקבל תמונת מצב מהשטח ממעוף הציפור. מדובר כאן על יתרון אדיר, שמאפשר ללוחם להישאר במרחב בטוח תוך קבלת תחושה אמיתית מהשטח, ולקבל החלטות בהתאם למה שמתרחש.

מעבר ליכולת ההתמגנות וזיהוי האיומים, רחפן ישראלי שמורכבת עליו מערכת Skylord יכול להפעיל מטענים מסויימים מרחוק. לקריאה נוספת על שיתוף הפעולה סביב הניסוי המבצעי היכנסו למאמר המקורי.

כל ההתקדמות הזו לא היתה יכולה להתקיים ללא רישיון לרחפן

רישיון לרחפן הוא הבסיס לכל הניסויים שנערכים בארץ ובעולם באמצעות רחפנים. רישיון לרחפן הוא האישור הרשמי למפעילי רחפנים לעסוק במה שהם עושים, וקיימות דרגות שונות של רישיון לרחפן שניתן לקבל. כמובן שכאשר מדובר על הטסת רחפן בשעות הפנאי אין כל צורך ברישיון לרחפן, אך בכל הנוגע לניסויים מבצעיים – מדובר על מצב שבהחלט מצריך רישיון לרחפן.

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better