חוקהאיך מקבלים אישור הטסת רחפן?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/01/איך-מקבלים-אישור-הטסת-רחפן.jpg

הטסת הרחפנים התחילה את דרכה בתור תחביב שאהוב על אנשים וילדים רבים, אולם עם ההתפתחות הגדולה של התחום הזה – הטסת הרחפנים הפכה אצל חלקם למקצוע של ממש. הטסת רחפנים משמשת היום תחומים רבים מאוד כמו אדריכלות, חקלאות, צילום ועוד, ואפילו כוחות ההצלה עושים בהם לא מעט שימוש בפרויקטים מורכבים במיוחד. לא כל אחד יכול להטיס רחפן, אב איך מקבלים אישור הטסת רחפן שיוכל לשמש אתכם? בואו נבדוק ביחד ונקבל את התשובות הדרושות לנו.

אישור הטסת רחפן
אישור הטסת רחפן

אישור הטסת רחפן – הרבה יותר מאישורים שאתם מכירים

לכולנו יצא להשתמש בעבר באישורים מכל מיני סוגים. אישורים כמו פתקים קטנים מההורים שלנו עבור איחורים בבית הספר, למשל, הם אישורים שהיה לנו קל מאוד לקבל, וכל מה שהיינו צריכים לעשות בשבילם היה פשוט לבקש יפה מאמא או מאבא. לעומת זאת, אישור הטסת רחפן עובד בצורה קצת אחרת.

כדי לקבל אישור הטסת רחפן תצטרכו לעבור קורס שיוכל ללמד אתכם את כל היסודות, המבואות והחוקים הרלוונטים להטסת רחפן. קורס כזה כולל גם חלקים תיאורטיים וגם חלקים מעשיים, ורק בתנאי שתסיימו אותו בהצלחה ותעברו את כל המבחנים הכרוכים בו – תוכלו לקבל אישור הטסת רחפן שישמש אתכם לכל צורך.

מקבלים אישור הטסת רחפן 1

למה קבלת אישור הטסת רחפן היא חשובה כל כך?

ברגע שאתם משתמשים בהטסת רחפן לצרכים מסחריים או מקצועיים, אתם חייבים להחזיק באישור הטסת רחפן, שיהפוך את העבודה שלכם לחוקית. כמובן שמי שמטיס רחפנים לצרכי הנאה בלבד אינו זקוק לאישור הטסת רחפן מסוג כזה או אחר, אולם מי שעוסק בהטסת רחפנים בצורה מקצועית – אינו יכול לעשות זאת ללא אישור הטסת רחפן.

כדי לקבל אישור הטסת רחפן כדאי לבחור בקורס מקצועי, שיעניק לכם את מיטב הכלים שלהם אתם זקוקים על מנת לא רק להשיג את האישור, אלא גם להפוך למטיסי רחפנים טובים ומקצועיים יותר. בצורה הזו, תוכלו להבטיח לעצמכם מצד אחד אישור רשמי, ומצב שני פיתוח אישי ומקצועי שיתן לכם תנופה למקצוע שלכם. אז קדימה, אתם עוד כאן? רוצו לקבל אישור הטסת רחפן!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | רישיון מטיס רחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better