בלוגהאם אישור הטסת רחפן הוא משהו שכל אחד יכול לקבל?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/04/אישור-הטסת-רחפן.jpg

יש כל מיני אישורים שכאשר אנחנו זקוקים להם, אנחנו יכולים להנפיק אותם בקלות. אישורים כמו מהמוסד לביטוח לאומי, מרשויות המס השונות או מהרופאים שלנו הם אישורים שכל מה שאנחנו צריכים לעשות על מנת לקבל אותם הוא פשוט לבקש, אך לצידם קיימים בחיים שלנו גם כל מיני אישורים שעל מנת לקבל אותם אנחנו נצטרך להשקיע בעבודה קצת יותר מאומצת. אישור הטסת רחפן, לדוגמה, הוא אחד האישורים האלו, שממש לא כל אחד יכול לקבל, והדרך אליו תכלול כל מיני שלבים שאותם צריך לעבור. אז מה צריך לדעת על אישור הטסת רחפן רגע לפני שיוצאים לדרך? טוב שהגעתם אלינו – כל ההסברים נמצאים כאן בפנים.

אישור הטסת רחפן – על מה ולמה?

הטסת רחפן היא פעולה שאולי מוכרת לכם מהשכונה שבה אתם מתגוררים, מחופי הים שבהם אתם מבלים, או מהאירועים הפרטיים או העסקיים שבהם לקחתם חלק לאחרונה. בשנים האחרונות הטסת רחפן היא פעולה שמקבלת יותר ויותר הכרה, ועוד אנשים מצטרפים אליה מדי שנה. אז בשביל מה צריך אישור הטסת רחפן?

ובכן, האדם הפרטי שמטיס את הרחפן אינו זקוק לכל אישור שכזה. באופן עקרוני, כל אחד מאיתנו יכול לרכוש לעצמו רחפן מקצועי, לשנן את חוקי ההטסה שנקבעו על ידי רת"א – רשות התעופה האזרחית, ופשוט להטיס בכיף. לעומת האדם הפרטי הזה, איש מקצוע שמטיס רחפנים לצרכים מסחריים בהחלט זקוק לאישור הטסת רחפן.

במה תלויה קבלת אישור הטסת רחפן?

הקבלה של אישור הטסת רחפן לא מתקבלת משום מקום. על מנת לקבל אישור הטסת רחפן, צריכים המטיסים לעבור קורס שכולל גם חלקים תיאורטיים וגם חלקים פרקטיים, שיכולים להעניק להם את כל הכלים ואת צבירת שעות הטיסה הדרושות. רק מעבר בהצלחה של הקורסים הללו, מאפשרת את קבלת אישור הטסת רחפן.

הקורסים מתחלקים לקורס הטסת רחפנים עד 4 ק"ג, קורס הטסת רחפנים עד 25 ק"ג וקורס הטסת רחפנים עד 2,000 ק"ג, כאשר כל משתתף רשאי לבחור את הקורס המתאים לו, על פי גודל הרחפן הרלוונטי לו.

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better