בלוגהאם ייתכן עיסוק מסחרי בהטסת רחפנים ללא רישיון לרחפן?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2022/02/drone-flying-hills-with-beautiful-sunset-kenya-nairobi-samburu.jpg

אם תשאלו אנשים רבים במדינת ישראל, תגלו שהטסת רחפנים עבורם היא תחביב מהנה שאיתו הם מעבירים את שעות הפנאי שלהם בכיף בחופי הים, בטבע ועוד. לעומת אותם אנשים, אנשים אחרים יגידו לכם שהטסת רחפנים עבורם היא הרבה יותר מתחביב, היא כבר מקצוע של ממש. אם גם אתם עוסקים כרגע בהטסת רחפנים בצורה חובבנית ומעוניינים להקפיץ את היכולות שלכם מדרגה כדי לעסוק בה בצורה מסחרית, כדאי שתדעו שללא רישיון לרחפן לא תוכלו לעשות את זה. אז אילו פרטים חשוב שתדעו בנושא הזה? בואו נתחיל ונבדוק.

רישיון לרחפן – מה זה אומר?

הרבה אנשים לא יודעים עליו, אבל רישיון לרחפן הוא רישיון שאותו חובה להחזיק בטרם המעבר לעיסוק מסחרי בהטסת רחפנים. ברגע שאדם מסוים הופך את התחביב למקצוע, הוא חייב להחזיר ברישיון לרחפן שיעיד על כך שהוא רכש את כל הכלים הדרושים לו על מנת להטיס בצורה מקצועית, שהוא מכיר את כל חוקי ההטסה על בוריים, ושהוא יכול על פי חוק לקבל תשלום על עבודתו בהטסת הרחפן.

רישיון לרחפן יכול להתקבל באמצעות מעבר מוצלח של קורס אותו ניתן לעבור בבית הספר להטסה שלנו פריפלייט. אצלנו תוכלו למצוא קורסים להטסת רחפן עד 4 ק"ג, עד 25 ק"ג ועד 2,000 ק"ג, שמועברים על ידי מיטב מדריכי ההטסה במדינת ישראל.

הקורסים לרישיון לרחפן של פריפלייט – כך הם עובדים

הקורסים שלנו מתחלקים לשני חלקים עיקריים – החלק התיאורטי והחלק המעשי. בחלק התיאורטי תוכלו להנות מהדרכות, שיעורים עיוניים והרצאות מרתקות בנושאים שונים אשר קשורים להטסת הרחפן. בחלק המעשי תצברו את שעות ההטסה הדרושות על מנת לקבל רישיון לרחפן, בליווי המדריכים בעלי הניסיון, הידע העשיר והגישה הנעימה והסבלנית לכל אחד ואחת ממשתתפי הקורס.

לצד כל אלו, אם מתחשק לכם להישאר מטיסי רחפנים חובבים אך אתם מעוניינים להרחיב את הידע שלכם, תוכלו להשתלב אצלנו בקורס תיאוריה שאינו מוביל לקבלת רישיון לרחפן, אך ייתן לכם כלים נהדרים לשיפור היכולות והידע שלכם. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לסייע!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better