בלוגהאם רישיון רחפן הוא חובה למטיסים מתחילים?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/09/892.jpg

עולם הרחפנים מביא איתו לא מעט סוגיות, כמו שמירה על החוקים של רשות התעופה האזרחית, החזקת רישיון רחפן, עיסוק מסחרי לעומת עיסוק פרטי ועוד. היום אנחנו רוצים להעלות בפניכם סוגיה שרבים לא בטוחים מה התשובה הנכונה לגביה, והיא עוסקת בשאלה האם רישיון רחפן הוא חובה למטיסים מתחילים. אם גם אתם נמצאים בתחילת דרככם בהטסת הרחפנים, ומנסים לגשש האם מדובר על תחום שאתם מעוניינים להפוך למקצוע – המאמר הקרוב הוא בדיוק בשבילכם.

רישיון רחפן – הכל תלוי בצורך שלכם

קבלת רישיון רחפן תלויה, בראש ובראשונה, במעבר מוצלח של קורס הטסת רחפנים. אדם שצולח את הקורס ועובר את כל המבחנים והמבדקים, רשאי לקבל רישיון רחפן. אז מה עושים עם רישיון רחפן שכזה? ובכן, רק אדם שמחזיק בו יכול לעסוק בהטסת רחפנים באופן מסחרי ומקצועי, ולהרוויח על כך כסף. למשל, רישיון רחפן יכול לשמש צלם אירועים לצילום באמצעות רחפן, חקלאי לריסוס שטחי החקלאות שלו, אדריכל למדידת השטח הרלוונטי לבניה ועוד.

מה שכן, אם נשים בצד לרגע את הנושא של רישיון רחפן, נגלה שקורס הטסת רחפנים בהחלט יכול לפנות גם לקהל המטיסים המתחילים והחובבנים. אף פעם לא רע לקחת חלק בקורס שיכול להעשיר את הידע שלכם, ובמקרה הכי "גרוע" תוכלו לסיים את הקורס בהצלחה ולקבל רישיון רחפן. אז איך זה בא לטובתכם?

רישיון רחפן הוא כרטיס הכניסה שלכם לעולם המקצועי

גם אם בחרתם לקחת חלק בקורס מטיסי רחפנים בשביל הכיף, ובסופו של דבר תצאו ממנו עם רישיון רחפן, אתם יכולים רק להרוויח מהעניין הזה. אם תראו שעולם הטסת הרחפנים מדבר אליכם, ומתעורר בכם החשק להפוך אותו להרבה יותר מרק תחביב – ברגע שיש לכם ביד רישיון רחפן תוכלו לעשות זאת בקלות.

לצד זה, גם אם לא תעשו שימוש ברישיון רחפן, תוכלו תמיד להעשיר את הידע שלכם באמצעות קורס הטסת רחפנים, ולהעמיק את ההיכרות שלכם עם החוקים השונים, עם הרחפנים עצמם, וכן לצבור שעות הטסה בליווי מדריכים מקצועיים וטובים. אז לסיכום, רישיון רחפן הוא לא חובה למטיסים מתחילים, אבל הוא בהחלט יוכל לסייע לכם בהמשך. בהצלחה!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better