בלוגהסוגים השונים של קורס מטיסי רחפנים

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/07/professional-photographer-video-creator.jpg

professional photographer video creator

 

בעידן שבו כל התחומים הולכים קדימה ושואפים להתפתחות טכנולוגית חסרת מעצורים, גם תחום הטסת הרחפנים ממציא את עצמו בכל פעם מחדש. היום ניתן להבחין בעשרות דגמים שונים של רחפנים בעלי יכולות שונות, כמו צילום, ריסוס, מדידה ועוד, ככה שבעלי מקצוע רבים מוצאים ברחפן כלי שימושי ביותר לעבודתם. מי שמתעסק בהטסת רחפנים בצורה מקצועית ומסחרית, צריך בהכרח גם להחזיק ברישיון רחפן שיהפוך את העיסוק שלו לחוקי ומקצועי. על מנת לקבל את הרישיון המדובר יש לעבור קורס מטיסי רחפנים בהצלחה, והיות וקיימים כמה וכמה קורסים כאלו – כדאי שנכיר אותם קצת יותר מקרוב ונבין מהם ההבדלים הקיימים ביניהם.

קורס מטיסי רחפנים – לצורך קבלת רישיון או שלא

בשוק קיימים היום כמה וכמה סוגים של קורס מטיסי רחפנים, כאשר רובם מתוכננים להענקת רישיון רחפן בסופם, ואילו חלקם מתוכננים למתן כלים בסיסיים ביותר למשתתפי הקורס, מבלי להעניק להם את התעודה בסוף.

נתחיל מלדבר על הסוג השני. מדובר כאן על קורס עיקרי שהוא קורס הטסת רחפנים תיאורטי. מדובר כאן על קורס שבמסגרתו המשתתפים מקבלים את הכלים היסודיים ביותר להטסת רחפנים, והם אינם מתנסים בהטסה בשטח. מדובר כאן על פורמט לימודי שמועבר על ידי מצגות, ספרים, קטעי וידאו ועוד, והוא משמיט ממנו את החלק הפרקטי. לכן, בסוף קורס זה לא ניתן רישיון לרחפן.

הסוג הראשון – קורס מטיסי רחפנים מלא

קורס זה הוא קורס שמתחלק לשלושה חלקים, אולם ביסודם של שלושתם עומד אותו העיקרון: רכישת ידע תיאורטי, יישומו בהתנסויות מעשיות, וכן צבירת שעות הטסה. קורס מסוג זה הוא קורס שמוביל אל עבר קבלת רישיון רחפן, שמתיר למשתתפי הקורס לעסוק בהטסת רחפנים באופן מסחרי ומקצועי.

תוכלו לבחור בין קורס מטיסי רחפנים עד משקל של 4 ק"ג, עד משקל של 25 ק"ג ועד משקל של 2,000 ק"ג – בהתאם לצרכים האישיים שלכם והמקצוע שלכם. אצלנו בפריפלייט תוכלו למצוא את כל שלושת הסוגים של קורס מטיסי רחפנים מלא וכן את הקורס התיאורטי, כך שהדרך שלכם להטסת הרחפנים איתנו היא בטוחה לחלוטין. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better