בלוגחשיבות השמירה על חוקים להטסת רחפנים

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2022/03/sign-prohibiting-flight-drones-against-background-green-vegetation.jpg

כמעט כל דבר שאתם עושים בחיים מלווה בחוקים שאתם צריכים לשמור עליהם: בבריכה העירונית אסור לקפוץ, בנהיגה על הכביש אסור לנסוע באור אדום, בזמן המראה של מטוס חייבים לחגור חגורות ועוד. לצד כל אלו קיימים גם חוקים נישתיים יותר, שקשורים באופן ספציפי לתחומים שונים בעולם. אחד מהתחומים האלו הוא תחום הטסת הרחפנים, כשאליו נצמדת רשימת חוקים ברורה ומפורטת מטעם רשות התעופה האזרחית. חוקים להטסת רחפנים הם חוקים שחייבים לשמור עליהם, והם מביאים איתם חשיבות גדולה יותר מזו שאולי נדמה לכם כרגע. מבולבלים? אל דאגה – אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר, אז בואו נתחיל.

חוקים להטסת רחפנים – לשמירה על אנשים

כמה מהחוקים להטסת רחפנים נועדו לשמור על האנשים שמטיילים בארץ ונמצאים במקומות שונים, ועלולים להיפגע מרחפן שטס בקרבת מקום. לכן, החוקים מצביעים בצורה מדויקת על המרחק שאותו יש לשמור בזמן ההטסה משכונות מגורים או מקרבת התקהלויות של אנשים, לדוגמה, וכמובן שיש לשמור עליהם למען הבריאות והחיים של כולם.

חוקים להטסת רחפנים למען הימנעות מפגיעה במערכות אוויריות שונות

אחד הדברים הברורים לגבי הטסת רחפנים הוא שמדובר על כלי טיס לכל דבר ועניין, שברגע שהוא נמצא באוויר הוא עלול לגרום לשיבושים במערכות אוויריות אחרות. לכן, חוקים להטסת רחפנים מתמקדים גם בעניין הזה, ומורים על שמירת מרחק מינימלי ברור משדות תעופה. באופן הזה, עצם הטסת הרחפנים לא תפריע לפעולות של מטוסים, מסוקים וכלי טיס אחרים, וכל המערכות יוכלו לעבוד בצורה טובה ובאין מפריע.

איפה לומדים חוקים להטסת רחפנים?

על מנת ללמוד בצורה מפורטת וברורה על החוקים להטסת רחפנים, אתם מוזמנים לקחת חלק באחד מהקורסים להטסת רחפנים שלנו בבית הספר למקצועות ההטסה פריפלייט. היות ומדובר על חשיבות עליונה של שמירת החוקים להטסת רחפנים, גם בתור מטיסים חובבים ועל אחת כמה וכמה בתור מטיסים מקצוענים אתם צריכים לדעת את כל הפרטים על החוקים.

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח להעניק לכם את כל המידע הדרוש לכם על מנת להשתלב באחד הקורסים שלנו, ולצאת לדרך הטסה בטיחותית ומוגנת לכם ולסביבה.

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better