בלוגכיצד ידיעת חוקים להטסת רחפנים יכולה למנוע אסון?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2022/05/man-controlling-drone-forest.jpg

אסון היא מילה גדולה מאוד, אבל לצערנו היא מלווה את החיים בצורה תדירה מאוד. אסונות קורים במסגרת תאונות הדרכים בכבישים, במסגרת איתני הטבע ואפילו במסגרת התנהלות יום יומית שחורגת מהחוקים, ובעקבות האסונות האלו אנשים רבים עלולים להיפצע ואף לאבד את חייהם. היום חשוב לנו לספר לכם כיצד ידיעת חוקים להטסת רחפנים יכולה למנוע אסון, אז בואו נתחיל.

חוקים להטסת רחפנים הם לא המלצה אלא חובה

חוקים כשמם כן הם – נועדו להגן על כולם ולספק מסגרת שכולם חייבים לשמור עליה ולכבד אותה. ברגע שאדם מסוים אינו יודע מהו החוק או בוחר להתעלם ממנו ולא לפעול לפיו – הוא עלול לגרום לאסון כבד גם לעצמו וגם לסביבה שלו.

בכל הנוגע לחוקים להטסת רחפנים, מדובר על חוקים שאותם חייבים לכבד כל מטיסי הרחפנים באשר הם, בין אם הם מחזיקים ברישיון להטסת רחפן ובין אם לא. עבירה על החוקים עלולה להוביל לקנסות כבדים, שלילת הרישיון, וכמובן לאותם אסונות נוראיים.

מה בין חוקים להטסת רחפנים לבין אסונות?

חוקים להטסת רחפנים נועדו לעגן את ההתנהגות הראויה ביותר בזמן הטסת הרחפנים. בין היתר, החוקים כוללים גובה מותר ואסור להטסה, מרחק מאיזורים ציבוריים או איזורי מגורים, מרחק משדות תעופה ועוד. דמיינו לעצמכם שמטיס רחפנים מחליט להטיס רחפן בקרבת שדה תעופה, בניגוד לחוק. סיטואציה כזו עלולה לשבש את דרכי התקשורת בשדה התעופה, ואף להשפיע על כלי טיס נוספים שנמצאים באיזור. בהתאם, אנשים רבים עלולים לעמוד בפני סיכון ממשי לחייהם, וכל זאת בשל אי הקפדה על החוקים.

איך לומדים חוקים להטסת רחפנים?

בין אם אתם מטיסים חובבים ועל אחת כמה וכמה אם אתם מטיסים מקצועיים – חוקים להטסת רחפנים הם דבר שאתם חייבים לשלוט בו בצורה מלאה. את החוקים ניתן ללמוד במסגרת קורסים שונים, כשהמובילים מביניהם נמצאים אצלנו – בבית הספר פריפלייט.

אנחנו בפריפלייט מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר על מנת לשמוע על מגוון האפשרויות והקורסים שלנו – קורסים תיאורטיים ומעשיים שיתנו לכם את כל הכלים והידע שלו אתם זקוקים כדי למנוע אסונות.

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better