רישיוןכיצד רישיון לרחפן יכול לעזור לצלם אירועים?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2020/02/מה-תלמדו-בקורס-רחפנים.jpg

לפני כמה שנים הייתי בחתונה ולא הבנתי מה מתעופף מעליי. ניסיתי להבין מהסובבים אותי אם הם יודעים על מה מדובר, ולאף אחד לא היה מושג. לבסוף, לא התאפקתי ושאלתי את מנהל האירוע מה זה הדבר הזה, והוא ענה לי "זה רחפן צילום". אותן השנים היו השנים הראשונות של המוצר המהפכני הזה, ולאף אחד לא היה מושג שאופציית הצילום מגבוה היתה קיימת באותם הימים. חקרתי יותר לעומק ובדקתי על רחפנים, ועכשיו הגיע הזמן לשתף אתכם במידע. במאמר הקרוב נבין כיצד רישיון לרחפן יכול לעזור לצלם אירועים?

הצילומים המסורתיים הם חשובים, אבל למה לוותר על אפשרויות חדשות?

רחפן צילום הוא מהפכני בכך שהוא פתח אופציה נוספת לתיעוד העולם. קחו לדוגמה את חופי הים, אותם אנחנו רגילים לראות מקו הקרקע. היום עם רחפן צילום ניתן לתעד את הים מגבוה, לקבל תמונה של כל רצועת החוף ובעצם לחוות חוויה חדשה שלא הכרנו. אז נכון שצילומים רגילים הם חשובים, אבל אם יש אופציה להשתמש בעוד טכניקות אז למה לא?

כיצד רישיון לרחפן יכול לעזור לצלם אירועים?

כאשר מדובר בתחביב, אין בעיה להטיס רחפן ללא רישיון, אך אם גולשים לתחום המקצועי או המסחרי – רישיון לרחפן הוא חובה. כך, למשל, אם מטיס רחפנים יצלם אירועים ללא רישיון לרחפן – הוא עלול לקבל קנס. בכל מקרה, מי שמציע את עצמו בתור צלם רחפנים מקצועי חייב להציג רישיון לרחפן למי שמבקש ממנו את השירות, על מנת להבטיח את מקצועיותו בתחום. ללא רישיון לרחפן אין לעסוק בתחום צילום רחפנים, מדובר כאן על עבירת מרמה וכמובן עבירה על החוק.

באילו אירועים כדאי להשתמש ברחפן?

כל אירוע הוא אירוע שמצריך תיעוד, אך אירועים כמו חתונות, כנסים גדולים, בר מצווה או בת מצווה וכן אירועי השקה שונים בדרך כלל משתמשים ברחפנים על מנת לתעד גם מגבוה את מה שקורה. בחתונה, לדוגמה, לא ניתן לתעד את כל 400 החוגגים בתמונה אחת והאווירה לא עוברת במלואה בסרטונים, אבל רחפן יכול בהחלט לקחת תמונה שתציג את מה שהתרחש באירוע בפועל. אז קדימה, התקשרו עכשיו לחברת פריפלייט ותוכלו לקבל רישיון מטיס רחפן!

 

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better