בלוגכך תוכלו לקבל רישיון רחפן למקצוענים

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/06/professional-drone-pilot-stock-photographer.jpg

לא מעט אנשים עוסקים בהטסת רחפנים בשעות הפנאי שלהם ולא לצורך מסחרי, אבל לצידם קיימים המון אנשים שבשבילם הטסת רחפן היא הרבה יותר מסתם תחביב, אלא היא מקצוע של ממש. במידה ואתם משתייכים לאוכלוסיה השניה, שמטיסה את הרחפנים לצרכים מסחריים ומקצועיים, אתם חייבים להחזיר ברישיון רחפן שיוכל לאשר את הפעילות שלכם באופן רשמי וחוקי. אז איך תוכלו לקבל רישיון רחפן למקצוענים? אנחנו כאן כדי להסביר לכם הכל, שלב אחרי שלב.

רישיון רחפן למקצוענים – למה זה כל כך חשוב?

על מנת להטיס רחפנים לא מספיק רק לדעת את חוקי ההטסה הבסיסיים של רשות התעופה האזרחית – רת"א, אלא צריך לעשות עוד הרבה יותר מזה. מעבר לחוקי ההטסה, מטיס הרחפנים המקצועי צריך גם לצבור שעות טיסה, לדעת את כל הסודות שעומדים מאחורי התיאוריה והפרקטיקה של הטסת רחפנים, ואיך אומרים בשפה הפשוטה – פשוט לשלוט בחומר בצורה מקסימלית.

ללא רישיון רחפן למקצוענים, הטסת הרחפנים המסחרית היא אסורה בהחלט על פי חוק, והיא עלולה להוביל לכדי קבלת קנסות גבוהים בסכומים של מאות, ולפעמים אפילו אלפי שקלים.

איך מקבלים רישיון רחפן למקצוענים?

קיימים היום הרבה מקומות שמציעים קורסים שמאפשרים קבלת רישיון רחפן, בתנאי למעבר מוצלח של הקורס. אנחנו בפריפלייט הצבנו רף וסטנדרטים אחרים לחלוטין מאלו שקיימים ומקובלים בשוק, ולקחנו את הקורסים לקבלת רישיון רחפן לכמה רמות מעל. אנחנו מציעים שלושה מסלולים שונים של קורס רישיון רחפן:

 1. קורס רישיון רחפן עד משקל של 4 ק"ג.
 2. קורס רישיון רחפן עד משקל של 25 ק"ג.
 3. קורס רישיון רחפן עד משקל של 2,000 ק"ג.

נוסף לכל אלו, תוכלו למצוא אצלנו גם קורס תיאורטי, שאמנם לא יתן לכם רישיון רחפן, אבל בהחלט יתן לכם את הכלים התיאורטיים הבסיסיים להטסת רחפנים.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום במספר הטלפון 054-56-56-521 ולתאם איתנו את הקורס המתאים לכם. אנחנו מבטיחים להעמיד לרשותכם את צוות המדריכים המקצועי ביותר בארץ, שיוכל ללוות אתכם בכל צעד בדרך אל הרישיון הנכסף.

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


  שלחו לנו הודעה


  נא הזן שם מלא  רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
  כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better