בלוגכל הסוגים של קורס מטיסי רחפנים שאסור לכם לפספס

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/08/3d-rendering-mobile-phone-with-flying-drone.jpg

נכנסתם לאחרונה לעולם הטסת הרחפנים? עוסקים בו כבר במשך תקופה ארוכה ורוצים להפוך אותו למקצוע? חושבים איך אפשר להפוך את צילומי הרחפן הבסיסיים שלכם לצילומים הרבה יותר מרהיבים, מרשימים ומפתיעים? קורס מטיסי רחפנים נועד בדיוק בשבילכם! קורס מטיסי רחפנים הוא משהו שתצטרכו לצלוח ברגע שתרצו לעבור מעיסוק חובבני לעיסוק מקצועי בהטסת רחפנים, והיום אנחנו כאן על מנת לספר לכם את כל סוגי הקורסים שממש אבל ממש לא כדאי לכם לפספס.

קורס מטיסי רחפנים – לכל מי שמטיס רחפן כמקצוע

הטסת רחפנים אינה מסתיימת, כמובן, אך ורק ברחפני צילום. היום הרחפנים יכולים לשמש אנשים רבים ולצרכים רבים מעבר לצילום, כמו ריסוס, אדריכלות, מדידות בשטח, מדידת טמפרטורות ועוד. היות שכך, אנשים רבים שעוסקים בהטסת רחפנים צריכים לדעת בדיוק איך לעשות את זה, ולהכיר את מגוון החוקים והכללים להטסה. בדיוק מהסיבה הזו, קורס מטיסי רחפנים הוא קורס שמתפצל לכמה וכמה סוגים, כך שכל אחד יכול למצוא את עצמו בקורס שמתאים לצרכים שלו.

סוגים של קורס מטיסי רחפנים

אם כן, קורס מטיסי רחפנים מתחלק לכמה סוגים שונים:

 1. קורס תיאוריה – קורס בסיסי שמקנה את היסודות התיאורטיים בנושא הטסת רחפנים, הכולל לימוד עיוני בלבד, ללא צבירת שעות טיסה או התנסות בפועל. קורס זה אינו מוביל אל עבר קבלת רישיון רחפן.
 2. קורס מטיסי רחפנים עד 4 ק"ג – קורס זה מיועד למטיסי רחפנים קטנים, שמעוניינים להשתמש ברחפן למגוון צרכים. קורס זה מתבסס על למידה תיאורטית בשילוב התנסות מעשית, ומקנה לעוברים בהצלחה רישיון רחפן.
 3. קורס מטיסי רחפנים עד 25 ק"ג – קורס זה מיועד לאנשים שמטיסים רחפנים קצת יותר כבדים לצרכים שונים בשוק. גם כאן ניתן להנות מלמידה עיונית, התנסות בפועל וצבירת שעות הטסה, וכן מקבלת רישיון רחפן שמותנה במעבר מוצלח של הקורס.
 4. קורס מטיסי רחפנים עד 2,000 ק"ג – לקורס זה מגיעים אנשים שמטיסים רחפנים כבדים במיוחד, והוא מתבסס, בדומה לשניים הקודמים, על תיאוריה, פרקטיקה וצבירת שעות טיסה. מעבר מוצלח של הקורס יקנה למשתתפים רישיון להטסת רחפן.

את כל אלו תוכלו למצוא אצלנו, בבית הספר למקצועות ההטסה פריפלייט. מחכים לכם!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


  שלחו לנו הודעה


  נא הזן שם מלא  רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
  כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better