בלוגכל מה שכרוך בהוצאת רישיון רחפן למקצוענים

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/08/3d-drone-flying-ocean-with-sunset-sky.jpg

רישיון רחפן כבר מזמן הפך לאחד הרשיונות המבוקשים ביותר במדינת ישראל בפרט ובעולם בכלל. לצד רישיונות סטנדרטים יותר, כמו רישיון לנהיגה על אופנוע או רישיון רכב, נדמה שרישיון רחפן הולך וצובר תאוצה עם השנים, מהסיבה הפשוטה שהוא מאפשר לאלו שמנפיקים אותו להנות מאפשרויות הטסת רחפנים למגוון רחב של צרכים שונים. אם גם אתכם מעניין להשתלב בעולם הטסת הרחפנים, הנה כמה דברים שחשוב שתדעו לקראת הוצאת רישיון רחפן למקצוענים.

האם כולם זקוקים להוצאת רישיון רחפן?

בראש ובראשונה נענה על שאלה שמעסיקה לא מעט אנשים, והיא האם הוצאת רישיון רחפן היא חובה עבור כולם. אם כן, התשובה לשאלה הזו היא בהחלט לא. אנשים שעוסקים בהטסת רחפנים בשעות הפנאי שלהם ולא לשם צרכים מסחריים, יכולים בהחלט להטיס את הרחפנים בלי שום חשש, תוך הקפדה, כמובן, על חוקי ההטסה שנקבעו על ידי רשות התעופה האזרחית.

לעומת אותם אנשים חובבנים, אנשים שעוסקים בהטסת רחפנים לצרכים מסחריים, כלומר הם מרוויחים כסף מהטסת הרחפנים לצרכים שונים, הם אנשים שבהחלט צריכים לקחת בחשבון גם את ההליך של הוצאת רישיון רחפן.

הוצאת רישיון רחפן למקצוענים – כך זה עובד

על מנת להוציא רישיון רחפן למקצוענים, יצטרכו אותם אנשים לגשת לקורס הטסת רחפנים, בהתאם לסוג הרחפן שאותו הם מעוניינים להטיס. קיימים היום ארבעה קורסים שונים להטסת רחפנים, כאשר אחד מהם הוא קורס תיאוריה שלא מוביל אל עבר קבלת הרישיון, ואילו שלושת הקורסים האחרים נבדלים האחד מהשני אך ורק בגודל הרחפן המיועד, אך שלושתם מובילים אל עבר קבלת הרישיון.

סוגי הקורסים להוצאת רישיון רחפן

שלושת הקורסים הם:

 1. קורס להוצאת רישיון רחפן עד 4 ק"ג.
 2. קורס להוצאת רישיון רחפן עד 25 ק"ג.
 3. קורס להוצאת רישיון רחפן עד 2,000 ק"ג.

כל אחד מהקורסים האלו נותן כלים מעולים להטסת הרחפנים, ומלמד הן את המישור התיאורטי והן את המישור המעשי של הטסת הרחפנים, כולל צבירת שעות הטסה. אצלנו בבית הספר פריפלייט תוכלו למצוא את כל ארבעת הקורסים האלו, ולהתחיל את הדרך שלכם אל עבר קבלת הרישיון במקצועיות ובקפידה. נתראה בקרוב!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


  שלחו לנו הודעה


  נא הזן שם מלא  רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
  כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better