בלוגכל מה שמטיס רחפן צריך לדעת

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2023/06/38693906_man-navigating-a-drone-1280x854.jpg

בשנים האחרונות פיתוחים טכנולוגיים רבים מאפשר שימושים שעוד לא נעשו בעבר, החל מניהול עובדים באמצעות תוכנות שונות ועד למשקפי מציאות מדומה אשר מציעים עולם עולה על דמיון. אך מבין שלל המצאות ופיתוחים טכנולוגיים, השימוש ההולך וגובר ברחפנים. כשאת השימוש עושות עוד ועוד תעשיות ומקצועות מסוגים שונים, כשימוש זה מביא עימו לא רק שינוי בתפישה הוויזואלית שלנו אלא בעוד נדבכים שונים בכל מקצוע החל מהצלה ועד לבנייה. לכן עבור אלו המבקשים להפוך למטיסי רחפנים, מומלץ להכיר אילו מגבלות קיימות בעת השימוש, את כללי הזהירות ובאילו מקצועות הרחפנים כבר דרכו כנף. 

תכנון טיסה ובטיחות

כל מטיס רחפן חייב להכיר את המגבלות ותנאי הטיסה המקומיים, אך באותה הנשימה גם לדעת כיצד לתכנן היטב את מסלול הטיסה של הרחפן. לכן כאשר מדובר במסלולים ארוכים, מומלץ לקחת בחשבון את זמן הסוללה ובמידת הצורך לשאת סוללה רזרבית. יחד עם שימוש אנרגטי של הרחפן, מומלץ לקחת בחשבון גורמים סביבתיים שונים, החל ממהירות הרוח, מירידה של גשם ואפילו מעומסי חום. מקרים שכאלו עלולים להוביל לכדי קצר או על אופי השימוש באנרגיית הסוללה.  

כיצד מטיס הרחפן משתלב בתעשיות שונות?

הרחפנים חוללו מהפכה במגוון רחב של תעשיות, כשהם מציעים יתרונות ייחודיים ומאפשרים לאנשי מקצוע לשפר את תהליכי העבודה שלהם. כך למשל צילום אוויר נעשה לא פעם באמצעות רחפנים, אשר שינו את תחום הצילום והווידאו, כשהם מספקים נקודות מבט אוויריות מדהימות לסרטים, פרסומות, נדל"ן ואירועים. בכל הקשור לתחום הבנייה, מטיס רחפן יכול למצא עצמו בתפקיד חיוני במיוחד הכולל ניטור, מדידות ובדיקות של אתרי בנייה במצבי בנייה שונים. 

בצורה כזו מאפשרים מטיסי הרחפנים מאפשרים כיום איסוף נתונים יעיל, יחד עם מדידות מדויקות ושיפור מירבי של בטיחות הבנייה בכל פרויקט.  תחום נוסף ולא פחות משמעותי בו נעזרים במטיסי רחפן הוא תחום של חיפוש והצלה: כיום רחפנים מצוידים במצלמות תרמיות וחיישנים מיוחדים, המסייעים במשימות חיפוש והצלה. בין היתר הם מאפשרים זמני תגובה מהירים יותר מבעבר והגדלת הסיכויים לתוצאות חיפוש מוצלחות.

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better