רישיוןלמה כדאי לקבל רישיון לרחפן

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2020/05/למה-כדאי-לקבל-רישיון-לרחפן.jpg

עד לפני כמה שנים צילום מגבוה היה בגדר חלום, הוא לפחות דרש יצירתיות מקסימלית על מנת להצליח ולהגיע לתוצאות טובות. היום, הודות לפיתוחים טכנולוגים משוכללים ביותר, צילום מגבוה הוא אופציה אפשרית ופשוטה לחלוטין באמצעות שימוש ברחפן. במאמר הקרוב נבין למה כדאי לקבל רישיון לרחפן, ואיך כל זה קשור לצילום.

יש לי רחפן ואין לי רישיון – מה זה אומר?

אז לא, לא כל מי שמשתמש ברחפן צריך להחזיק בתעודת רישיון לרחפן. אנשים שמשתמשים ברחפן לצרכים של ספורט או של פנאי, בהחלט יכולים להשתמש בו ללא רישיון אך תוך הקפדה על החוקים הברורים של הטסת רחפן בשטח.

חוקי הטסת הרחפן, עם רישיון לרחפן או בלעדיו, כוללים שמירה על מרחק של לפחות 250 מטרים מאיזורים מאוכלסים, שמירה על הטסה של עד 50 מטרים מעל הקרקע בלבד, איסור הטסה מעל איזור שנמצאים בו אנשים, איסור הטסה באיזורים שקרובים לשדות תעופה או נתיבים של טיסה והטסה בשטחים פתוחים בלבד.

למה כדאי לקבל רישיון מטיס רחפן

לעומת זאת, אם נצא לרגע מאיזור הטסת רחפן לשם פנאי או ספורט, נבין שרישיון לרחפן הוא חובה עבור מי שמעוניין להשתמש ברחפן לצרכים מסחריים. כך, לדוגמה, צלמי חתונות שמציעים שירותי צילום על ידי רחפן צריכים להחזיק בסוג של רישיון מטיס רחפן על מנת לצלם בצורה חוקית ובטוחה.

איך מקבלים רישיון לרחפן?

קיימים כמה מקומות שדרכם ניתן לעבור קורס שבסופו תקבלו רישיון לרחפן ותוכלו להתחיל לעסוק בצורה מסחרית בהטסת הרחפן שלכם ומכירת התוצרים שיתקבלו מצילום באמצעותו, לדוגמה. כדאי לקבל רישיון לרחפן על מנת להתחיל להגדיל את העסק שלכם, או בשביל להתחיל לעסוק במה שאתם אוהבים בצורה מקצועית יותר ולהפוך את התחביב למקצוע של ממש שגם יניב לכם משכורת.

פתחו לעצמכם עולם נוסף של עיסוקים

אם עד עכשיו צילמתם לשם ההנאה, רישיון לרחפן מאפשר לכם לקחת את הצילומים צעד אחד קדימה ולהתחיל להציע את השירות שלכם באירועים כמו חתונות, בר מצוות, אירועי שייט ואירועים נוספים גדולים שמעוניינים בתיעוד מגבוה שנותן נפח אחר לחלוטין לצילום האירוע.

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better