בלוגמדוע קורס מטיסי רחפנים הוא חשוב לאנשי מקצוע?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/09/891.jpg

כל תחום מביא איתו שני מישורים בולטים של עשייה – עשייה חובבנית ועשייה מקצועית. ניתן לראות את המישורים האלו באים לידי ביטוי בכל תחום שהוא: תחום הצילום, תחום הדפוס, תחום האירועים ועוד. על מנת להפוך את העשייה החובבנית לעשייה מקצועית, יש צורך מובהק במעבר של קורסים והכשרות, שיוכלו לשים את החותמת על כך שהעשייה השתדרגה, ועברה מהמישור החובבני אל המקצועי. גם הטסת רחפנים הוא תחום שמביא איתו את שני המישורים האלו, והיום נבדוק מדוע קורס מטיסי רחפנים חשוב לאנשי מקצוע.

קורס מטיסי רחפנים – כך מקבלים רישיון לעשייה מקצועית

במדינת ישראל בפרט ובעולם בכלל קיימים לא מעט מטיסי רחפנים, שמוצאים הנאה ועניין בהטסה. היות והרחפנים מביאים איתם כל כך הרבה אפשרויות, כמו צילום, ריסוס, מדידות ועוד, אנשים רבים מוצאים את עצמם מגיעים לתוצאות נפלאות, שמסייעות להם בחיים האישיים והפרטיים שלהם.

לעומת זאת, לצד אותם מטיסי רחפנים חובבנים, קיימים גם מטיסי רחפנים שעוסקים בהטסה כמקצוע לכל דבר. אז איפה הקאצ'? פשוט מאוד – על מנת לעסוק בהטסת רחפנים באופן מקצועי, יש צורך בקבלת רישיון. בדיוק לשם כך נולד קורס מטיסי רחפנים.

מה קורה בקורס מטיסי רחפנים?

במסגרת הקורס מקבלים מטיסי הרחפנים כלים הן בפן התיאורטי והן בפן הפרקטי. הקורס, שאורכו והיקפו משתנים בהתאם לכל מיני גורמים, בנוי משיעורים עיוניים שמתקיימים בעזרת אמצעי עזר, כמו מצגות, סרטונים וכו', וכן משיעורים מעשיים שמתקיימים על ידי הטסת הרחפנים בפועל, וצבירת שעות טיסה.

לאורך קורס מטיסי רחפנים מתקיימות בחינות שיבטיחו את הבנת החומר לעומקי על ידי משתתפי הקורס, כך שניתן יהיה להבטיח שהם מקצועיים מספיק על מנת לצאת לשוק המסחרי ולשווק את עצמם בתור מטיסי רחפנים מקצועיים.

קורס מטיסי רחפנים בפריפלייט

אנחנו בפריפלייט מזמינים אתכם לקחת חלק בקורס מטיסי רחפנים שמתאים לכם, בהתאם לגודל הרחפן ולצרכים המקצועיים שלכם. אצלנו תוכלו למצוא קורסים ממוקדים, איכותיים וסופר מקצועיים, אז אם אתם מתלבטים איפה הכי כדאי לכם לעבור את הקורס – אנחנו מצפים לשמוע מכם בקרוב. נתראה!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better