תאוריהמה לומדים בתיאוריה לרחפן?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2017/11/portfolio_01-1280x853.jpg

רחפנים נמצאים בכל מקום. בין אם זה מבצבץ ברקע השמים, מבצע אקרובטיקה אווירית בתוך הבית, או סוחף אותך באהבה ממרחק מוגדר ונכון מהמשתמש, אין מנוס מהם. ובזכות בסיס טכנולוגי שמתפתח במהירות והאינטרס של הצרכנים המתגבר בהתמדה, נראה כאילו רחפנים עומדים לשלוט באוויר למשך שנים רבות. כיום ניתן למצוא את הרחפן משתלב במגוון מקצועות כמו: צילום, שילוח, פעילות משטרתית / מבצעית וכדומה.

אם אתה אחד האנשים הרבים המעוניינים להצטרף למהפכת הרחפנים, עכשיו זה זמן נהדר לעשות זאת. עם כל כך הרבה אפשרויות העומדות לרשות הצרכנים, כל מה שנותר הוא לקבל רישיון מפעיל אווירי להטסת רחפנים.

מי צריך רישיון מפעיל אווירי?

על פי רשות התעופה האזרחית (רת"א), מי שמטיס כלי הטסה, שאינה עבור מטרות פנאי וספורט מחוייב במספר דרישות: רישום של הרחפן ובעל רישיון מפעיל אווירי. משמע, מי שמעוניין להטיס את הרחפן שלו בסביבה הביתית שלו (בהתאם להגבלות כמובן), רשאי לעשות זאת ללא רישיון מפעיל אווירי.

כיצד להוציא רישיון מפעיל אווירי?

בית הספר למקצועות ההטסה פריפלייט מציע קורס תיאוריה לרחפן ייחודי ומקיף בהתאם למערכי ההדרכה המוקפדים והמקצועיים ביותר. יחד עם שילוב ניסיון עתיר שנים בתחום, צוות הדרכה מוביל ומקצועי ולפי הקפדה יתרה על כללי רשות שדות התעופה, קורס התיאוריה יכין אתכם כנדרש למבחני רשות שדות התעופה בדרך להוצאת רישיון מפעיל אווירי.

מה כלול בקורס תיאוריה לרחפן / לרישיון מפעיל בפריפלייט?

קורס התיאוריה הינו חלק בלתי נפרד הקבלת רישיון מטיס לכל רחפן באשר הוא. תהליך קבלת הרישיון כולל מבחן מעשי ומבחן עיוני. המבחן כולל שאלות שונות מתחומי המטאורולוגיה, ידע כללי וטכני וחוקים שונים.

במסגרת קורס תיאוריה לרחפן ילמדו התחומים הבאים:

מטאורולוגיה – נושאים שונים כמו: מושגי יסוד, מצבי צבירה, המרת יחידות, מערכות לחץ, רוחות, תכונות האוויר, גובה הלחץ וכדומה.

ידע טכני – כל מה שרלוונטי ומשמש את מטיס הרחפן במסגרת עבודתו – מבנה המטוס, מצבי טיסה בסיסיים, יציבות המנוע וכדומה.

חוקים – לימוד כל מה שהחוק דורש ממטיסי הרחפנים.

תוכלו למצוא אצלנו באתר את כל המידע אודות תיאוריה לרחפן וקורס מפעיל אווירי.

 

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better