בלוגמה רישיון רחפן יכול לתת לכם?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/10/drone-camera-based-flying-technology-explores-big-city.jpg

יש כל מיני קורסים בחיים שאתם עוברים רק לשם העשרת הידע האישי שלכם, אולם לצידם קיימים גם לא מעט קורסים שבמעבר מוצלח שלהם אתם יכולים להשיג לעצמכם לא רק ידע, אלא גם פרקטיקות נהדרות להמשך הדרך. רישיון רחפן המתקבל בסוף קורס מטיסי רחפנים הוא רישיון שיכול לתת לכם הרבה מעבר לרק ידע, אלא הוא יכול להוציא אתכם לדרך חדשה – הן במישור האישי והן במישור המקצועי. אז מה רישיון רחפן יכול לתת לכם בפועל? בואו נבדוק יחד.

רישיון רחפן – לא סתם עוד תעודה שלא תעשו איתה כלום

אתם בטח מכירים את זה מקורסים שונים שלקחתם בהם חלק לאורך החיים: אתם עוברים את הקורס בהצלחה, מגיעים לטקס הסיום נרגשים, מקבלים תעודה ובסוף מוצאים את עצמכם מניחים אותה באיזו פינה נשכחת, ולעולם לא עושים בה שימוש. לעומת זאת, כאשר מדובר על רישיון רחפן, מדובר על תעודה שעומדת לשנות לכם את החיים בצורה משמעותית ביותר.

ברגע שאתם מחזיקים ברישיון רחפן, אתם בעצם מחזיקים באפשרות תעסוקתית חדשה לחלוטין. אם תעברו בהצלחה קורס הטסת רחפנים ותגיעו למעמד שבו אתם אכן מקבלים רישיון רחפן, תוכלו להתחיל לעסוק בהטסת רחפנים כמקצוע – בצילום אירועים, בהשקיית שדות חקלאיים, בתחומי מדידה בעולמות האדריכלות והבניין ועוד.

רישיון רחפן נותן לכם לא רק מעמד חוקי אלא גם הכנסה נוספת

את כל אלו לא תוכלו לעשות מבלי שיש לכם רישיון רחפן, משום שהוא מהווה האישור הבלעדי החוקי לעיסוק מקצועי ומסחרי בהטסת רחפנים. באופן הזה, אתם משיגים לעצמכם לא רק מעמד חוקי בתור מטיסי רחפנים, אלא גם יכולים לשלב לעצמכם אפיק הכנסה נוסף בחיים, ואפילו להפוך את אפיק ההכנסה הזה לעיקרי והיחיד שלכם.

פריפלייט – לקבל רישיון רחפן וארגז של כלים

אצלנו בבית הספר פריפלייט למקצועות ההטסה, תוכלו לקבל ארגז אדיר של כלים שיעזרו לכם ללמוד על הרחפן שלכם באופן מלא – בפן תיאורטי ובפן מעשי כאחד. בתור בית הספר המוביל בארץ למקצועות ההטסה, אנחנו שמחים להזמין גם אתכם לקחת חלק באחד הקורסים הקרובים, ולפתוח לעצמכם עולם שלם של אפשרויות חדשות. נתראה!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better