תאוריהמידע שחשוב לדעת על תיאוריה לרחפן

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2019/11/drone-quadcopter-with-digital-camera-X6SLDR2-1.jpg

לפני כמה שנים הגיע אל מדינת ישראל טרנד חדש שעם השנים הפך למשהו קבוע שלא נראה שעומד לחלוף מן העולם – רחפן. הרחפן הוא אחד מכלי ההטסה המגניבים ביותר, והוא מאפשר יכולת צילום מתקדמת, מקצועית והכי חשוב – יצירתית ביותר. איך זה קורה? בהטסת רחפן ניתן לצלם אירועים כמו חתונות, בר מצוות, אירועים עסקיים ועוד, וכמובן לעסוק בצילום מקצועי שתופס רגעים מזוויות שעד עכשיו היו בגדר הדמיון בלבד. אולם אם תרצו להטיס רחפן בצורה מקצועית תצטרכו להחזיק ברישיון לרחפן, וכחלק מהתהליך לעבור קורס תיאוריה לרחפן. אז מה זה בדיוק אומר? בואו נבדוק ביחד במאמר הקרוב.

קורס תיאוריה לרחפן – הדרך שלכם לעיסוק מסחרי ברחפנים

קורס תיאוריה לרחפן הוא בגדר חובה עבור מי שרוצה להפוך את תחביב הטסת הרחפנים למקצוע. כיום ניתן לראות צלמים רבים שגילו את הקסם הטמון בצילום באמצעות רחפן מהגובה והוסיפו לעצמם יכולת צילום לא פחות ממרהיבה לצילומי האירועים שלהם. בנוסף, צלמים אמנותיים גם הם מתחברים לצילומים המיוחדים הללו, וניתן לראות היום גלריות אמנות רבות שמציגות תמונות שצולמו מזווית מעוף הציפור.

על מנת לעסוק בצורה חוקית בצילום מסחרי עם רחפן, קורס תיאוריה לרחפן היא בגדר חובה עבורכם. בקורס תיאוריה לרחפן תרכשו כלים תיאורטיים שיסייעו לכם בהמשך במבחן של רשות התעופה האזרחית – השלב האחרון לפני קבלת הרישיון שלכם. תלמדו חומרים כמו מטאורולוגיה, חוקה ותרכשו ידע טכני שהכרחי להטסת רחפן.

כל מה שצריך לדעת על קורס תיאוריה לרחפן

קורס תיאוריה לרחפן ילמד אתכם את כל מה שקשור בחוקי הטסה, משקל, מבנה המטוס, יציבות המנוע, מצבי טיסה בסיסיים, מערכות לחץ, מצבי צבירה, רוחות, מושגי יסוד ועוד. קורס תיאוריה לרחפן עולה בין 839 ש"ח ל-1,050 ש"ח, תלוי במחזור הקורס ובבית הספר שבו תבחרו לעבור קורס תיאוריה לרחפן.

לאחר שתסיימו קורס תיאוריה לרחפן אצל פריפלייט תצטרכו לגשת למבחן ולשלם אגרות נוספות שמשולמות לרשות התעופה האזרחית, ובסופו תיגשו למבחן מסכם ותצברו שעות טיסה הכרחיות לקבלת הרישיון. עם קבלת הרישיון תוכלו להתחיל לעסוק בהטסת רחפן בצורה מקצועית ולהציע את השירותים שלכם לציבור הרחב. בהצלחה!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better