רישיוןמי צריך רישיון לרחפן וכיצד?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2020/05/רישיון-לרחפן.jpg

בשנת 2020 הטכנולוגיה הביאה איתה כמה דברים שכל אחד מאיתנו מכיר, וחלק גדול מאיתנו לא רק מכיר אלא גם משתמש על בסיס קבוע גם לצרכים אישיים וגם לצרכים מסחריים. רחפן הוא אחד הדברים האלו שמשמשים היום המון אנשים לצרכי פנאי וספורט אבל גם לצרכים כמו צילום אירועים ועוד. כל שימוש שהוא מסחרי ברחפן מביא איתו את הדרישה מכם להחזיק ברישיון לרחפן, ובמאמר הקרוב נבין מה בדיוק זה דורש מכם ומתי הוא נחוץ.

רישיון מטיס לרחפן – מתי צריך את זה?

לא כל מי שמשתמש ברחפן צריך להחזיק בסוג של רישיון מטיס רחפן. אנשים שמשתמשים ברחפן להטסה חובבנית לצרכים פרטיים יצטרכו אמנם להקפיד על כללי ההטסה, אך רישיון לרחפן הוא לא דרישה שהם צריכים לעמוד בה. לעומת זאת, אנשים שמשתמשים ברחפן לצרכים מסחריים כמו צילומי אירועים כמו חתונות, בר מצווה, אירועי חברה, אירועי ספורט שונים ועוד יצטרכו בהחלט להחזיק ברישיון לרחפן על מנת לעסוק בכך בצורה מקצועית ואף להרוויח מהטסת הרחפן כספים.

חוקי בסיס להטסת רחפן

בין אם יש לכם רישיון לרחפן ובין אם לא ואין לכם גם צורך בו – יש כמה דברים שתצטרכו להקפיד עליהם בעת הטסת הרחפן. כך, למשל, קיים איסור מוחלט על הטסת רחפן בשטח שקרוב לשדה תעופה או נתיבי טיסה, להטיס מעל קהל של אנשים, להטיס בגובה של מעל 50 מטרים, הטסה באיזורים עירוניים או הטסה במרחק של מתחת ל-250 מטרים מאיזורים מאוכלסים. בהנחה ותשמרו על כללים אלו, הטסת רחפן היא אפשרית לחלוטין עבורכם.

איך עושים רישיון לרחפן?

רישיון לרחפן יצריך מכם מעבר של כמה שיעורים מעשיים וכן מבחן תיאורטי שיכיל את כל המידע שלו אתם זקוקים על מנת להטיס את הרחפן בזהירות ובבטיחות. ניתן לעשות קורס לשם קבלת רישיון לרחפן במגוון מקומות ברחבי הארץ, כאשר כל אחד מהם מכיל את המידע המקצועי וההדרכה הדרושה על מנת לעבור את הקורס בהצלחה ולקבל רישיון לרחפן.

רישיון לרחפן יאפשר לכם לעסוק בהטסת רחפנים לצרכים מסחריים, וכך תוכלו להפוך את התחביב הגדול שלכם למקצוע שגם מניב לכם משכורת. שיהיה בהצלחה!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better