בלוגפריפלייט הוא המקום שכל מטיס רחפנים חייב להכיר

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/11/drone-transportation-drone-with-camera-controls-highway-road-conditions.jpg

אוהבים לצאת עם הרחפן שלכם לים ולצלם אותו מזוויות לא שגרתיות? מחפשים את האתגר הבא שלכם בעולם צילום הרחפנים שלכם? ואולי אתם בכלל צלמים מקצועיים שמעוניינים לשלב את צילום הרחפנים בתוך חבילת השירותים שלהם? כל אחת מהאפשרויות האלו ועוד רבות יכולות להוביל אתכם אל עבר מקצועיות הרבה יותר גדולה מזו שיש לכם עכשיו, ואתם יכולים להשיג אותה בקלות עם בית הספר למקצועות ההטסה – פריפלייט. אנחנו בפריפלייט עומדים לדאוג לצייד אתכם בכל הכלים המעשיים והתיאורטיים שלהם אתם זקוקים, ולהפוך אתכם למטיסי רחפנים מהשורה הראשונה. אז איך אנחנו עושים את זה? הנה כמה פרטים עלינו שבוודאי לא ידעתם.

פריפלייט לא מתפשרים על המקצועיות

אצלנו בפריפלייט אין קיצורי דרך, ואנחנו מאמינים בעבודה קשה ומקצועית בדרך להרחבת הידיעות המעשיות והתיאורטיות שלכם. מהסיבה הזו בדיוק, אנחנו מעסיקים את מיטב המדריכים מתחום הטסת הרחפנים בארץ, שיוכלו ללוות אתכם יד ביד אל עבר כל המידע שלו אתם זקוקים על מנת להיות מטיסים מדהימים!

המדריכים נצמדים למערכי שיעור מוקפדים ומדוייקים, שמקיפים בצורה מושלמת את כל המידע שנחוץ לכם. אולי על פניו זה נשמע מובן מאליו, אבל תתפלאו לדעת שהמקצועיות היא לא ערך עליון בכל המקומות. אצלנו, לעומת זאת, היא נמצאת במקום הראשון.

פונים לכולם עם ששה סוגי קורסים

אצלנו בפריפלייט יש מקום לכולם, ואנחנו עושים את זה באמצעות ששה סוגים שונים של קורסים, שחלקם שמים דגש על המישור התיאורטי בלבד ואינם מובילים אל עבר קבלת רישיון להטסת רחפן, ואילו חלקם שמים דגש על המישור התיאורטי ועל המישור המעשי כאחד. כל אחד מכם יכול למצוא את עצמו בקלות באחד מהקורסים האלו, ולהצטרף אלינו כבר במחזורים הקרובים.

המחירים שלנו הם האטרקטיביים ביותר בשוק

אנחנו מקפידים על מחירים שנוחים לכולם, ומשקפים בצורה הוגנת את תכני הקורס, את האורך שלו ואת ההיקף שלו. בין אם תבחרו קורס במאות שקלים ובין אם בקורס של אלפי שקלים, אנחנו מבטיחים לכם שתצאו עם כל הידע המקצועי ביותר, ועם כל ההתנסויות החשובות לכם להמשך. בואו אלינו לפריפלייט, אנחנו מחכים לכם!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better