בלוגרישיון להטסת רחפן מוציאים רק עם פריפלייט

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2022/01/drone-flying-outdoor.jpg

אם אתם מעוניינים לקבל רישיון להטסת רחפן, תוכלו למצוא לא מעט מקומות שיציעו לכם קורסים ברמות מקצועיות שונות. פריפלייט מציעה לכם מקום שיש בו לא רק קורסים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר בארץ, אלא גם את צוות המדריכים המנוסים והאיכותיים ביותר בארץ, רחפנים מהשורה הראשונה, ומידע שיוכל לעזור לכם הן במישורים הפרקטיים והן במישורים העיוניים. הנה כמה דברים שכדאי לדעת על הוצאת רישיון להטסת רחפן אצלנו בפריפלייט, שיעשו לכם חשק להירשם לאחד מהקורסים שלנו עוד היום.

לא כל קורס להטסת רחפנים נותן לכם רישיון

בראש ובראשונה ועוד לפני שנתחיל לרדת לפרטים הקטנים, חשוב להבין שבתחום הטסת הרחפנים קיימים כל מיני קורסים – מקיפים יותר לעומת מקיפים פחות, וכן כאלו שמתמקדים בפאן התיאורטי בלבד לעומת כאלו שמשלבים אותו עם הפאן המעשי.

קורס שמשלב אך ורק לימודים תיאורטיים יהיה קורס שבסופו לא תקבלו רישיון להטסת רחפן, אלא פשוט תרכשו ידע שימושי להטסה באופן חובבני. לכן, רגע לפני שאתם נרשמים לקורס, חשוב לוודא שהוא מספיק מקיף ומקצועי על מנת להוביל אתכם אל עבר הרישיון המיוחל.

למה דווקא פריפלייט?

אז למה לבחור דווקא בנו בדרך לרישיון להטסת רחפן שתקבלו? פשוט מאוד:

 1. צוות המדריכים שלנו מגיעים מעולמות ההטסה על מגוון סוגיהם, מחזיקים בידע עשיר ביותר, ומלווים אתכם יד ביד גם בשיעורים העיוניים וגם בזמן ההטסה שלכם בפועל. כך אתם יכולים לקבל ארגז כלים הרבה יותר גדול מאשר בקורס אחר.
 2. יש לנו ניסיון בתחום, ואנחנו ממשיכים להתפתח משנה לשנה עם עוד ועוד קורסים שימושיים – הן לחובבנים והן לאנשי מקצוע.
 3. המחירים שלנו הוגנים – פריפלייט מאמינה שכל מי שמעוניין להגיע לרישיון להטסת רחפן, צריך לעשות זאת בקלות. אנחנו מקפידים על מחירים הוגנים לכל אחד ואחד מהקורסים אצלנו, כך שלכולכם יש מקום.

זה הזמן ליצור איתנו קשר ולהבטיח את מקומכם בקורס הבא שלנו בפריפלייט. לכל שאלה, התלבטות או ייעוץ אתם מוזמנים להתקשר אלינו למספר הטלפון 054-56-56-521, ונשמח לעמוד לרשותכם לכל צורך. נתראה!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


  שלחו לנו הודעה


  נא הזן שם מלא  רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
  כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better