רישיוןרישיון רחפן פרטי

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/01/קורס-רשיון-רחפן-פרטי.jpg

כשאנחנו רוצים לעלות על המכונית ולנסוע, ברור לנו שאנחנו צריכים רישיון נהיגה. כשאנחנו רוצים להיות נהגי אוטובוס, ולהסיע עשרות נוסעים ממקום למקום מדי יום – גם כאן נצטרך להשיג רישיון נהיגה מתאים. אותו הדבר קורה גם בעולם הרחפנים, שכן על מנת לעסוק באופן מקצועי בהטסת רחפנים, קיים הצורך בהנפקת רישיון רחפן פרטי. אז איך תקבלו רישיון רחפן פרטי בלי להסתבך עם הנושא הזה יותר מדי? יצאנו לבדוק וחזרנו עם כל התשובות שרלוונטיות עבורכם.

רישיון רחפן פרטי – מי צריך אותו בכלל?

אז חשוב לפתוח ולומר שמי מכם שמתעסק בהטסת רחפנים לצרכים הפרטיים שלו, אינו זקוק לרישיון רחפן. כל אחד מאיתנו יכול לרכוש רחפן, בין אם משוכלל יותר או פחות, רחפן יד ראשונה או רחפן יד שנייה, ולהטיס אותו באופן חופשי, תוך הקפדה על חוקי ההטסה.

לעומת זאת, מי שמעוניין לעסוק בהטסת רחפנים כמקצוע ולצרכים מסחריים, בהחלט יצטרך להנפיק לעצמו רישיון רחפן פרטי. אז איך זה עובד?

הוצאת רישיון רחפן פרטי – הרבה יותר פשוט ממה שאולי חשבתם

היום כדי להוציא רישיון רחפן פרטי, הדבר לא כרוך בסיבוכים, בירוקרטיות ובלאגן. כל מה שתצטרכו לעשות כדי לקבל רישיון רחפן פרטי הוא להגיע לקורס הטסת רחפנים, לעבור את המבחנים בו בהצלחה, וזה הכל – אתם מוכנים לצאת לדרך.

מה לומדים במסגרת קורס לקבלת רישיון רחפן פרטי?

קורס לקבלת רישיון רחפן פרטי הוא קורס שבמסגרתו נלמדים גם עקרונות תיאורטיים וגם נעשית עבודה מעשית לצבירת שעות הטסה. קורס לקבלת רישיון רחפן פרטי מועבר על ידי מיטב המדריכים להטסת רחפנים, שמחזיקים בניסיון עשיר, ידע רב וכמובן גישה טובה להדרכת החומרים.

על מנת לקבל רישיון רחפן פרטי תצטרכו להתאים לעצמכם את הקורס שאליו אתם מעוניינים ללכת, כאשר קיימים קורסים להטסת רחפן עד 4 ק"ג, קורסים להטסת רחפן עד 25 ק"ג, וגם קורסים להטסת רחפן של 2,000 ק"ג. זקוקים להכוונה נוספת? מוזמנים ליצור קשר עם חברת פריפלייט ולקבל את כל המידע הדרוש לכם על מנת להתחיל. בהצלחה!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better