בלוג3 דברים שלא ידעתם על קורס רישיון לרחפן

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2022/01/handsome-man-uses-drone-street.jpg

קורס רישיון לרחפן הוא אחד הקורים הכי מבוקשים היום במדינת ישראל בפרט ובעולם בכלל. לביקוש הגבוה הזה קיימת סיבה אחת ברורה – הרחפנים הם כלי נהדר שניתן להשתמש בו גם בשעות הפנאי וגם לצרכים מקצועיים, ולכן האנשים שמשתמשים בהם מחפשים כל הזמן איך לשדרג את הידע שלהם ולנצל בצורה מקסימלית את מגוון הכלים שהם מקבלים מהקורס. אם גם לכם קורס רישיון לרחפן קורץ, הנה 3 דברים שלא בטוח שידעתם עליו.

קורס רישיון לרחפן הוא קורס שמשלב בין תיאורה לפרקטיקה

הדבר הראשון שחשוב לנו לספר לכם כבר בהתחלה הוא שקורס רישיון לרחפן הוא קורס שיש בו גם המון תכנים תיאורטיים, וגם המון התנסות מעשית. במסגרת הקורס, תשתלבו בכיתות לימוד עיוניות שבהן תוכלו ללמוד על מגוון חוקי הטסת רחפנים, חלקי הרחפן, יכולות הרחפן ועוד, ובמקביל תתנסו בהטסת רחפנים בפועל על מנת לצבור שעות הטסה ולשפר את היכולות הפרקטיות שלכם.

קורס רישיון לרחפן מתפצל לכמה וכמה קורסים שונים

כשמדברים על קורס רישיון לרחפן מדברים על מטריה שכוללת בתוכה כמה וכמה קורסים שונים, הנבדלים ביניהם בכמה קריטריונים:

  1. קורס תיאוריה לעומת קורס תיאוריה ופרקטיקה גם יחד – מי שיגש לקורס תיאוריה בלבד לא יוכל לקבל רישיון לרחפן, לעומת אנשים שיגשו לקורס תיאוריה ופרקטיקה משולב שאכן יוכלו לקבל את הרישיון.
  2. קורס לרחפנים במשקלים שונים – קיימים קורסים לרחפנים עד 4 ק"ג, עד 25 ק"ג וכן לעד 2,000 ק"ג, שנבדלים ביניהם במחיר, באורך הקורס, בהיקף הקורס ועוד.

קורס רישיון לרחפן כולל גם בחינות

על מנת לסיים בהצלחה את הקורס, תצטרכו לצלוח לא מעט בחינות לאורך הדרך, כולל הבחינה המסכמת את הקורס. על מנת להצליח בבחינות האלו, כדאי לבחור במקום מקצועי שיוכל להעניק לכם את כל הכלים שאתם זקוקים להם על מנת לעבור את הבחינות.

אנחנו בפריפלייט מציעים לכם לא פחות מששה מסלולים שונים של קורסים, שיוכלו להוביל אתכם אל עבר ידע מקצועי עשיר, התנסות מעשית מצוינת, וחלקם גם אל עבר רישיון לרחפן. פנו אלינו ונשמח לסייע לכם!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better