בלוג3 סיבות טובות להוציא רישיון להטסת רחפן

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2023/02/3d-illustration-drone-with-digital-camera-flying-city-patrolling-environment.jpg

אתם בוודאי תוהים לעצמכם למה הכוונה בהוצאת רישיון לרחפן, הרי כל אחד יכול בימינו לרכוש רחפן ולהטיס אותו בזמנו הפנוי. זה אמנם נכון, אבל יש שימושים שניתן לעשות ברחפן שמחייבים רישיון לרחפן. השימושים האלו הם שימושים מסחריים – צילום אירועים למשל הוא סוג של עיסוק שמחייב את מפעיל הרחפן להיות בעל רישיון. כך גם בכל הטסה אחרת שמשמשת לצורך מסחרי כמו אדריכלות, חקלאות וכדומה. במילים אחרות, אם אתם רוצים להטיס רחפן לכל מטרה ולא רק כתחביב בשעות הפנאי, עליכם להוציא רישיון לרחפן. אבל יש לכך עוד כמה סיבות טובות:

אז אילו סיבות טובות יש להוצאת רישיון לרחפן?

 • הטסה של כלים מגוונים יותר

בעלי רישיון לרחפן רשאים להטיס סוגים שונים ממגוון רחב יותר של כלים. כלים גדולים וכבדים יותר יכולים להיות מעניינים ומהנים יותר להטסה.

 • השלמת הכנסה

כדי להטיס רחפנים לשימושים מסחריים, לא צריך לעסוק בזה במשרה מלאה. רישיון לרחפן יכול לסדר לכם השלמת הכנסה מצוינת בזמנכם הפנוי. אם אתם אוהבים להטיס רחפנים ויודעים להשתמש בכלים האלו במקצועיות, תוכלו להרוויח מזה כסף.

 • אפשרות להסבת מקצוע

העולם מתקדם בקצב מסחרר ויכול להיות שתצטרכו לשנות כיוון תעסוקתי. למה שלא תדאגו לזה מראש ותוציאו רישיון לרחפן שיכול להכניס אתכם לענפים שונים, יציבים ומצליחים בתעשייה? עם רישיון לרחפן בכיס, תוכלו להיות רגועים שיש לכם אופציה תעסוקתית נוספת בשרוול.

איך מוציאים רישיון לרחפן?

כדי להוציא רישיון לרחפן יש צורך לעבור קורס מקצועי באחד מבתי הספר להטסה. בקורס הזה לומדים המשתתפים את נבכי המקצוע, מבנה הכלים, עקרונות בטיחות, חוקי ההטסה ועוד חומר עיוני ומעשי שיסייע להם לתפעל את הרחפן לצרכים מסחריים. בסוף הקורס יש לעבור את המבחן הסופי שיקבע אם המשתתפים זכאים לקבל רישיון לרחפן.

אחרי שמקבלים רישיון יש לרשום את הרחפן שאתם מתכוונים להטיס אצל רשות התעופה האזרחית, כדי שהרשות תוכל להיות במעקב על כל הגורמים בשמיים ולשמור על הבטיחות של כולם.


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/preflightco/public_html/wp-content/themes/squadrone/views/prev_next.php on line 10
previous
הגשת בקשה לקבלת רישיון מטיס רב-להב עד 4 ק"ג
next
כך תהפוך ממטיס רחפנים חובב למטיס מקצועי

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.


  שלחו לנו הודעה


  נא הזן שם מלא  רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
  כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better