בלוג3 סיבות עיקריות להשיג לעצמכם רישיון רחפן

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/12/man-operating-flying-drone-quadrocopter-green-field.jpg

רחפנים הם כלי מעולה שמשמש היום תחומים רבים בארץ בפרט ובעולם בכלל. ברחפנים ניתן להשתמש לצרכי צילום אירועים, צילום ומדידות שטח, לצרכים חקלאיים כאלו ואחרים ועוד, ולכן יותר ויותר אנשים מעוניינים לרכוש את הכלים להטסה שלהם ולהעשיר את הידע המקצועי והיכולות הטכניות שלהם. אם גם אתם מתחברים לכל זה, חשוב שתכירו כמה סיבות עיקריות להשיג לעצמכם רישיון רחפן, כי בלעדיו כל זה פשוט לא יוכל לקרות.

רישיון רחפן יעזור לכם להפוך את התחביב למקצוע

אנשים רבים מתחברים לעולם הטסת הרחפנים באופן חובבני, ונעזרים בו כדי לצלם תמונות מרהיבות בשעות הפנאי שלהם. ברגע שהם רוצים לעשות את הקפיצה מצילום חובבני לצילום מקצועי, ואף להציע את שירותיהם בתור צלמים מקצועיים שמתפרנסים מהטסת רחפנים – הם חייבים להשיג רישיון רחפן. אם גם אתם חווים את הסיטואציה הזו, רישיון רחפן יאפשר לכם להתחיל להפוך את התחביב למקצוע, ולהתחיל לשווק את עצמכם בתור מטיסים מורשים.

לשפר את יכולות ההטסה שלכם עם רישיון רחפן

מעבר לעניין הטכני, שעל פיו אתם חייבים להחזיק ברישיון רחפן על מנת לעסוק בהטסת רחפנים כמקצוע, יש כאן גם את העניין המקצועי. ברגע שאתם עוברים קורס להטסת רחפנים שמעניק לכם רישיון רחפן, אתם מקבלים המון כלים, תיאורטיים ומעשיים כאחד, שיוכלו לעזור לכם להטיס את הרחפנים בראש שקט ומקצועיות המקסימלית.

רישיון רחפן עוזר לכם לפתוח דלת

גם אם בשלבים הראשונים שאחרי קורס הטסת רחפנים תבחרו שלא לעסוק בכך, עדיין באמצעות החזקת רישיון רחפן אתם פותחים לעצמכם דלת. באופן הזה, תוכלו לבחור האם לעסוק בהטסת רחפנים כמקצוע או לא, כשהאופציה תמיד נשארת פתוחה עבורכם.

רישיון רחפן עושים במקום מקצועי – הכירו את פריפלייט

אנחנו שמחים מאוד להציג את עצמנו בפניכם, אז נעים מאוד – אנחנו פריפלייט, בית הספר למקצועות ההטסה. אצלנו תמצאו קורסים להטסת רחפנים החל משלבים התיאורטיים ועד השלבים המעשיים, לכל סוגי הרחפנים ובכל הגדלים. אצלנו נמצאים טובי המדריכים בארץ למקצועות ההטסה, ואנחנו מבטיחים לכם חוויה חד פעמית שסופה בקבלת רישיון רחפן שישמש אתכם לאיזה צורך שתרצו. מחכים לכם!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better