בלוגמדוע רישיון לרחפן הוא הכרחי להטסת רחפנים באופן מסחרי?

https://www.preflight.co.il/wp-content/uploads/2021/12/bearded-man-playing-with-drone-blue-sky-background.jpg

עולם הטסת הרחפנים מצרף אליו עוד ועוד אנשים מדי שנה. אותם אנשים מגלים את הקסם הטמון בהטסת הרחפנים על ידי צילום של תמונות מרהיבות מזוויות מדהימות, ומתחילים לבלות את שעות הפנאי שלהם בשבתות, בחגים ובחופשים על ידי הטסת הרחפן. ברגע שאותם אנשים מעוניינים להפסיק להטיס רחפנים רק לצורכי פנאי, אלא מעוניינים גם לעסוק בזה באופן מקצועי, הם מחויבים להחזיק ברישיון לרחפן. נשאלת השאלה מדוע רישיון לרחפן הוא הכרחי להטסת רחפנים באופן מסחרי, ועל השאלה הזו בדיוק אנחנו רוצים לענות לכם היום.

רישיון לרחפן הוא חלק מהחוק

ממש כמו שאתם מחוייבים לעצור את הרכב שלכם ברמזור אדום, או מחויבים לחדש את ביטוח הרכב שלכם מדי שנה – כך גם אתם חייבים להחזיק ברישיון לרחפן לצורך הטסת רחפנים באופן מסחרי.  אתם רוצים להטיס רחפנים בצורה מסחרית מבלי שתהיה מעליכם עננה לא חוקית שעלולה להוביל גם לשלילת הרחפן שלכם וגם לקנסות ועונשים על פי החוק – חובה עליכם לקחת חלק בקורס להטסת רחפנים, לסיים אותו בהצלחה ולקבל רישיון לרחפן.

שיפור היכולות המקצועיות שלכם הוא חלק בלתי נפרד מרישיון לרחפן

במסגרת הקורס שיוביל אתכם אל עבר קבלת רישיון לרחפן, אתם תחדדו בצורה משמעותית ביותר את יכולות ההטסה שלכם. במסגרת הקורס אתם תקבלו לא מעט מידע תיאורטי ומעשי לגבי הטסת רחפנים, דבר שיאפשר לכם להטיס בצורה טובה יותר, לשמור על כלל חוקי ההטסה, ולשפר את היכולות שלכם מן הקצה אל הקצה. באופן הזה אתם לא רק שומרים על החוק, אלא אתם גם משפרים את עצמכם, יכולים להתחיל להציע את השירותים שלכם בלב שקט, ולדעת בדיוק מה אתם מציעים – את השירות הטוב ביותר שניתן להעניק ללקוחות שלכם.

רישיון לרחפן דרך בית הספר למקצועות ההטסה פריפלייט

אנחנו בבית הספר פריפלייט מציעים לכם כמה וכמה מסלולים שונים לקבלת רישיון לרחפן: מסלולים לרחפן עד 4 ק"ג, מסלולים לרחפן עד 25 ק"ג, מסלולים לרחפן עד 2,000 ק"ג ועוד. אצלנו תמצאו את הקורסים המקצועיים ביותר, אז בואו אלינו – נשמח לפגוש אתכם!

בשבילנו לימוד הטסה הוא הרבה יותר מסתם מיום עבודה בשטח!

בצוות שלנו לא תמצאו "סתם מטיסים" – כולם בוגרי קורס מדריכים, אשר נכתב והוטמע ע"י מדריכי הטסה יוצאי חיל האויר, על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר! צוות ההדרכה שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי הכשרה מהמקצועיים בשוק הפרטי.

ליצירת קשר

054-56-56-521 | [email protected]

חברת פריפלייט בע"מ פועלת בפיקוח ובמסגרת רישיון מפעיל אווירי מספר 043142018
מטעם רשות התעופה האזרחית.

logo


    שלחו לנו הודעה


    נא הזן שם מלא    רישיון מטיס 2 טוןהסבה למטיסים מהצבארישיון מטיסרישיון מפעיל אווירירישיון כלי הטיסאחר
    כל הזכויות שמורות © פריפלייט בע"מ | קורס רחפנים | רישיון לרחפן | תאוריה לרחפן | מפת אתר | בלוג | מקודם ע"י better